phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Статті

12.07.2016
Довідка про відсутність судимості


Отримання довідки про несудимість

Що це за довідка?

Довідка про відсутність судимості є офіційним державним документом, видатним в МВС країни. Даний документ є підтвердженням того, що громадянин не має судимостей, а також не причетний до кримінальної відповідальності. Документ при необхідності пред'являється в держ органах, а також за кордоном.

Період дії

Довідка діє протягом 30 - 90 днів, а залежить цей термін від місця, де вона буде пред'явлена. Так, якщо говорити про зарубіжні країни, то даний період складе 90 днів. У разі подання довідки про відсутність судимості в держ органи України, то установа, куди вона надається і встановлює термін.

Документи на отримання цієї довідки

Необхідно підготувати:

· Особ...
12.07.2016
Зміна складу засновників


У ЄДР заноситься необхідна інформація про юридичну особу.

У ній зазначаються такі відомості:

- ПІБ;
- місце проживання;
- ідентифікаційний код;
- Реєстраційний номер платника податків;
- Найменування та місцезнаходження.

Часто доводиться чути про таку процедуру, як продаж юридичної особи. Хоча така особа не є предметом товарооборотов. Сама процедура має на увазі продаж своїх корпоративних прав. Але угода все ж визнається законною, адже творці компанії можуть розпоряджатися власними долями в статутному капіталі.

Як відбувається процедура зміни складу засновників ТОВ

Відбувається зміна складу засновників з різних причин:

- Вхід нового обличчя в список засновників;
- Відчуження частки від статутного капіталу;<...
11.07.2016
Зміна юридичної адреси ТОВ


За даним законодавством в юридичній і підприємницькій сфері, щоб зареєструвати організацію або підприємство необхідно мати офіційний юридична адреса. Це основне місце, де знаходиться справжній і діючий виконавчий орган цієї організації (офіс, адреса прописки засновника). При його наявності відповідних органів (податкова служба), ставлять Вашу організацію на облік за даною адресою. Тобто подальшу звітність по роботі і діяльності організації Ви будете здавати в районі, де буде зареєстровано підприємство.

В Україні існує така послуга як продаж адрес масової реєстрації, де зареєстровано множина юридичних осіб. На жаль, це не є місцем їх офіційного перебування. Інш...
11.07.2016
Зміна КВЕД київ


Будь-який суб'єкт господарської діяльності (юридична особа, як і фізична особа) зобов'язаний вказати види тієї діяльності, якою планує займатися. Для цих цілей створено спеціальний класифікатор видів (КВЕД), який кодує види діяльності господарюючих суб'єктів.

При реєстрації підприємства або приватної особи, як підприємець, покладається подавати до відповідних органів, дані за кодами КВЕД, що кодує види діяльність, якою буде займатися організація або приватна особа. Якщо організація існує довго, цілком може настати момент, коли певні види діяльності, прописані в КВЕД, стануть їй чужі, і навпаки з'явитися можливість займатися тим видом господарювання, який ніяк не прописаний в документах організації, в цьому випадку потрібно внести зміни в документи компанії, щоб узаконити свою діяльність. Приватні підприємці також можуть змінюва...
06.07.2016
Зміна юридичної адреси компанії


Зміна юридичної адреси

Зміна юридичної адреси або іншими словами, зміна місцезнаходження підприємства, процес клопіткий, що вимагає комплексного і всебічного підходу.

Наша організація допоможе Вам не тільки зареєструвати зміну юридичної адреси компанії, але і запропонувати інші необхідні послуги:

1. Консультація клієнта з усіх питань, що стосуються зміни юридичної адреси.
2. Збір пакету документів, який буде потрібен для зміни юридичної адреси і подальша його реєстрація (протокол зборів з винесеним рішенням, статут компанії в новому видавництві; довіреність при необхідності) в державних органах.
3. Фіксування зміни юридичної адреси організації в органах держреєстрації з отриманням витягу з ЄДР в обов'язковому порядку.
4. Зміна юридичної адреси компанії в органах фіскальної служби, отриман...
05.07.2016
Зміна засновника


Засновник для підприємства - це власник, який має частку в статутному капіталі від частки відсотка до 100%. Як будь-яку власність, частку статутного капіталу можна продати, подарувати або переуступити. Зміна засновника, проведена правильно, цілком допустима, законна процедура. Директор підприємства також може бути зміщений.

Вартість і правила передачі частки

Вартість частки ТОВ у разі оформлення її продажу визначається за згодою сторін, тобто між продавцем і новим обличчям, бажаючим виступити в ролі учасника часткової власності.

Перш, ніж продавати сво