phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Статті

12.07.2016
Довідка про відсутність судимості


Отримання довідки про несудимість

Що це за довідка?

Довідка про відсутність судимості є офіційним державним документом, видатним в МВС країни. Даний документ є підтвердженням того, що громадянин не має судимостей, а також не причетний до кримінальної відповідальності. Документ при необхідності пред'являється в держ органах, а також за кордоном.

Період дії

Довідка діє протягом 30 - 90 днів, а залежить цей термін від місця, де вона буде пред'явлена. Так, якщо говорити про зарубіжні країни, то даний період складе 90 днів. У разі подання довідки про відсутність судимості в держ органи України, то установа, куди вона надається і встановлює термін.

Документи на отримання цієї довідки

Необхідно підготувати:

· Особ...
12.07.2016
Зміна складу засновників


У ЄДР заноситься необхідна інформація про юридичну особу.

У ній зазначаються такі відомості:

- ПІБ;
- місце проживання;
- ідентифікаційний код;
- Реєстраційний номер платника податків;
- Найменування та місцезнаходження.

Часто доводиться чути про таку процедуру, як продаж юридичної особи. Хоча така особа не є предметом товарооборотов. Сама процедура має на увазі продаж своїх корпоративних прав. Але угода все ж визнається законною, адже творці компанії можуть розпоряджатися власними долями в статутному капіталі.

Як відбувається процедура зміни складу засновників ТОВ

Відбувається зміна складу засновників з різних причин:

- Вхід нового обличчя в список засновників;
- Відчуження частки від статутного капіталу;<...
11.07.2016
Зміна юридичної адреси ТОВ


За даним законодавством в юридичній і підприємницькій сфері, щоб зареєструвати організацію або підприємство необхідно мати офіційний юридична адреса. Це основне місце, де знаходиться справжній і діючий виконавчий орган цієї організації (офіс, адреса прописки засновника). При його наявності відповідних органів (податкова служба), ставлять Вашу організацію на облік за даною адресою. Тобто подальшу звітність по роботі і діяльності організації Ви будете здавати в районі, де буде зареєстровано підприємство.

В Україні існує така послуга як продаж адрес масової реєстрації, де зареєстровано множина юридичних осіб. На жаль, це не є місцем їх офіційного перебування. Інш...
11.07.2016
Зміна КВЕД київ


Будь-який суб'єкт господарської діяльності (юридична особа, як і фізична особа) зобов'язаний вказати види тієї діяльності, якою планує займатися. Для цих цілей створено спеціальний класифікатор видів (КВЕД), який кодує види діяльності господарюючих суб'єктів.

При реєстрації підприємства або приватної особи, як підприємець, покладається подавати до відповідних органів, дані за кодами КВЕД, що кодує види діяльність, якою буде займатися організація або приватна особа. Якщо організація існує довго, цілком може настати момент, коли певні види діяльності, прописані в КВЕД, стануть їй чужі, і навпаки з'явитися можливість займатися тим видом господарювання, який ніяк не прописаний в документах організації, в цьому випадку потрібно внести зміни в документи компанії, щоб узаконити свою діяльність. Приватні підприємці також можуть змінюва...
06.07.2016
Зміна юридичної адреси компанії


Зміна юридичної адреси

Зміна юридичної адреси або іншими словами, зміна місцезнаходження підприємства, процес клопіткий, що вимагає комплексного і всебічного підходу.

Наша організація допоможе Вам не тільки зареєструвати зміну юридичної адреси компанії, але і запропонувати інші необхідні послуги:

1. Консультація клієнта з усіх питань, що стосуються зміни юридичної адреси.
2. Збір пакету документів, який буде потрібен для зміни юридичної адреси і подальша його реєстрація (протокол зборів з винесеним рішенням, статут компанії в новому видавництві; довіреність при необхідності) в державних органах.
3. Фіксування зміни юридичної адреси організації в органах держреєстрації з отриманням витягу з ЄДР в обов'язковому порядку.
4. Зміна юридичної адреси компанії в органах фіскальної служби, отриман...
05.07.2016
Зміна засновника


Засновник для підприємства - це власник, який має частку в статутному капіталі від частки відсотка до 100%. Як будь-яку власність, частку статутного капіталу можна продати, подарувати або переуступити. Зміна засновника, проведена правильно, цілком допустима, законна процедура. Директор підприємства також може бути зміщений.

Вартість і правила передачі частки

Вартість частки ТОВ у разі оформлення її продажу визначається за згодою сторін, тобто між продавцем і новим обличчям, бажаючим виступити в ролі учасника часткової власності.

Перш, ніж продавати свою частку третій особі, продавець повинен врегулювати питання з іншими власниками статутного капіталу, так як саме вони мають право першої черги при викупі частки або часток діючих учасників товариства. Якщо питання не було врегульоване, операція з продажу частки (часток) може бут...
05.07.2016
Зміна юридичної адреси


Зміна юридичної адреси

Для організацій зміна юридичної адреси, як правило, досить-таки тривала і проблематична процедура. Якщо її виробляти в іншому районі Києва, буде потрібно також змінювати і Податкову, в результаті чого буду проводитися численні перевірки і т. п. Тому його варто все ж міняти в одному і тому ж районі.

Якщо організації в процесі ведення діяльності потрібна зміна місця розташування, а також реєстрація іншої адреси, при цьому Вас влаштує варіант оренди юр.адреса з колишнім районом, то в такому випадку необхідно проходження деяких етапів з підготовкою відповідного пакета документації. Також Ви завжди можете довіритися професіоналам «Витяг № 1», вони подбають про зміну юр.адреса Вашої організації, взявши на себе всі клопоти.

У процесі реєстрації ми:

· Погоджуємо...
30.06.2016
Заміна засновника ТОВ


Часто під час ведення бізнесу доводиться міняти засновника. Ця процедура виконується з урахуванням юридичних нюансів і в певній послідовності. Щоб правильно зробити заміна засновника ТОВ, потрібно звернутися до досвідченого фахівця. Цим питанням буде займатися керівництво підприємства або відповідні органи. Зміна засновника може бути викликано різними причинами. Наприклад, добровільний вихід зі складу ТОВ, продаж частини статутного капіталу, примусово виняток. Якщо є необхідність продати частку бізнесу або внести нове обличчя в список засновника, потрібно пройти певну процедуру. До цього питання потрібно ставитися серйозно і відповідно до закону.

Вихід зі списку складу засновників

Щоб вийти зі списку засновників, потрібно пройти через державну реєстрацію. Вона знадобиться і в тому випадку, якщо має бути включити нове обличчя. Здійснюється
30.06.2016
Зміна директора фірми


Зміна директора фірми відбувається шляхом змін даних в ЕДРПОУ з внесенням змін про новий призначеному керівнику.

Глава підприємства це перш за все особа, відповідальна не тільки за фінансову частину організації, але і несе адміністративну та кримінальну відповідальність. Директор фірми займає виконавську посаду, яка вибирається шляхом голосування і узгодження на загальних зборах засновників. Засновники при затвердженні нового директора підприємства укладають з ним трудовий договір з описом прав та обов'язків, тривалістю перебування на даній посаді, розміром заробітної плати і лімітом підписання договорів на певну суму. За керівником підприємства закріплена відповідальність за ведення бухгалтерських звітів і зберігання основної печатки підприємства, статуту організації та документів до нього додаються.

29.06.2016
Зміна юридичної адреси


Зміна юридичної адреси, місцезнаходження підприємства

Зміна юридичної адреси підприємства, тобто його місцезнаходження, досить-таки клопіткий і трудомісткий процес. У даній статті кожен може ознайомитися з інформацією про те, як організувати і провести цю процедуру. Тут докладно розглянуто, яким чином проводиться зміна адреси підприємства, який перелік документації для цього потрібно надати, як зареєструвати нову адресу і що для цього потрібно, щоб переоформлення пройшло в спрощеній формі і не відняло безліч часу, нервів і сил.

Реєстрація зміни місцезнаходження юр. лиця в комплексному підході

Звертаючись до наших фахівців, кожному клієнту надається певний перелік послуг, а саме:

· Консультаційні питання.
· Готуємо всю необхідну д...