phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Довідка про несудимість

Відео

Збираєтеся на роботу за кордон? Хочете купити зброю? Для цього обов'язково потрібна довідка про відсутність судимості.

Без такої довідки не обійтися, якщо треба оформити опіку над дитиною або недієздатною особою, а також для усиновлення.

Інформація про несудимість міститься в спеціальному реєстрі, а уповноважений орган видає довідки громадянам на вимогу.

 
Ніколи розбиратися?
Дзвоніть +38 (044) 587 58 33
Підготуємо усі бракуючі документи!
Замовити дзвінок
Найменування послуги Готовність Ціна, грн  
Термінова довідка про несудимість 1 день Договорная замовити
Довідка про відсутність судимості - документ, який оформляє і видає Міністерство Внутрішніх Справ України на підставі відомостей реєстру офіційної бази МВС. Довідки про несудимість останнім часом вельми затребувані і мають широке коло дії.

Наприклад, їх отримують:

- Для відновлення старих документів або оформлення нових;
- Для участі в міжнародних і державних тендерах;
- Оформлення візи, офіційного громадянства, дозволу на роботу, покупку зброї або отримання доступу до роботи з вибухонебезпечними речовинами;
- Для дозволу процедури усиновлення або піклування.

Замовити довідку про відсутність судимості можна без прив'язки до місця перебування особи, якій потрібен даний документ. Довідка видається на спеціальному бланку з гербовою печаткою. Даний документ видається як для громадян України, так і для іноземців.

Довідки про несудимість мають термін придатності. Якщо дана довідка оформляється для подальшого пред'явлення в державні органи на території України, вона є дійсною 30 календарних днів. Для довідок, необхідних за межами України - 90 днів, але іноді терміни подовжуються, про що краще уточнювати у відповідних установах.

Також довідки про несудимість відрізняються від ступеня її захисту від підробок. Для посольств іноземних держав існує особлива захист та легалізація (нотаріальний переклад і засвідчення, легалізація в консульстві та ін.)

Наша юридична компанія надає послуги по отриманню довідки про несудимість без втрати часу і нервів. Наше завдання - зробити отримання довідки про несудимість легкої як технічно, так і інформативно. Адже замовлення довідки про відсутність судимості вимагає дотримання певних формальностей, з якими наші фахівці стикаються щодня і успішно їх вирішують. Вони правильно заповнюють весь пакет необхідних документів і знають, куди і як їх надавати.

Також фахівці нашої фірми надають повний перелік послуг, які найчастіше потрібні для даних довідок - легалізація документа, переклад та нотаріальне завірення.

Вам не доведеться займатися всіма перерахованими вище діями. Наші співробітники швидко та компетентно зроблять всю роботу за клієнта. Наша фірма має налагоджені контакти з працівниками, які ведуть офіційну базу МВС України, і тому замовлення і отримання довідки пройде без зволікань і помилок.

При замовленні довідки про несудимість ціна послуги залежить від терміновості виконання. Але наша цінова політика цілком демократична і влаштує будь-якого клієнта.

Наші співробітники нададуть послугу без участі клієнта і в терміни, які йому необхідні.
Для отримання Довідки про несудимість від Вас знадобиться:
  1. Копія паспорта громадянина України
  2. Копія ідентифікаційного коду
  3. Інформація про місце народження (якщо не вказано в паспорті)
  4. Інформація про зміну дівочого прізвища

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Гарантії
 

Ми гарантуємо на 100% виконання своїх зобов'язань по отриманню і доставці документів

Проте треба пам'ятати, що усі документи видаються державними органами, тому можливі затримки, пов'язані з їх роботою.

У таких випадках наші співробітники оперативно попередять Вас про вірогідну затримку в отриманні документів і, у разі потреби, запропонують альтернативні варіанти їх отримання.

Наша команда