phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Реєстрація ФОП

Відео

Проста форма підприємництва в Україні - ФОП, без реєстрації юридичної особи.

Фізична особа - підприємець, це "маленька, але горда пташка", може займатися будь-яким видом діяльності згідно з чинним законодавством. Процедура реєстрації для ФОП спрощена, статутний капітал не потрібний, друк не обов'язковий, бухгалтерський облік простий і зрозумілий, є можливість вибирати систему оподаткування. Але часто рішення зареєструвати ФОП приймається, коли людина ще щільно зайнята на основній найманій роботі. В цьому випадку краще звернутися по допомогу до фахівців, щоб прискорити процес і уникнути походів по різних конторах.

Готовые пакеты на реализацию
Пакет Ціна
Старт 700 грн
Під ключ 1 200 грн
Все включено 2 750 грн
Що входить в пакети
Найменування послуги Старт Під ключ Все включено вартість кожної послуги окремо
Консультація по вибору системи оподаткування + + + Безкоштовно
Підготовка документів для реєстрації (громадяни України) + + + 200 грн
Подання документів в ЄДР + + + 100 грн
Отримання комплекту зареєстрованих документів за дорученням + + + 100 грн
Отримання довідки статистики - - + 250 грн
Нотаріальні витрати
(довіреність)
- - + 300 грн
Печатка на автоматичному оснащенні + + + 300 грн
Отримання свідчень ПДВ або Єдиного податку, книги обліку і доходу - + + 500 грн
Відкриття розрахункового рахунку у банці-партнерові
(з нотаріальними платежами)
- - + 1000 грн
Термін реєстрації - 5 днів 700 грн
замовити
1 200 грн
замовити
2 750 грн
замовити
 


 
Розвиток малого бізнесу та підприємництва в Україні є головною стратегією економічного розвитку нашої країни. Сама основна і проста форма підприємництва - фізична особа - підприємець. Дана діяльність є не тільки найпростішим способом ведення бізнесу, але і дуже ефективним, виходячи із зібраних статистичних даних в Україні. Як і інші форми ведення бізнесу (ТОВ, ПП), ФОП офіційно вважається відкритим з моменту його реєстрації державним реєстратором, у підтвердженні чого фізична особа отримує виписку з Єдиного Державного Реєстру юридичних осіб та ФОП. На території України ФОП мають право бути громадяни України та іноземці (за умови присвоєння їм ідентифікаційного коду та наявності прописки чи виду на проживання)

Процедура реєстрації СПД (суб'єкта підприємницької діяльності) значно спрощена в порівнянні з реєстрацією інших форм господарювання, статутний капітал для відкриття СПД не потрібен. Печатка необхідна не для всіх ФОП, бухгалтерський облік полегшений і всім зрозумілий. Також, до переваг відкриття ФОП можна віднести те, що відкриваючи бізнес, кожен підприємець сам вибирає зручну йому систему оподаткування.

У більшості випадків рішення зареєструвати ФОП людина приймає, коли він ще зайнятий на основній найманій роботі. У таких ситуаціях раціональніше всього звернутися до допомоги фахівців, що мають відповідну підготовку та досвід відкриття СПД.

Зареєструвати СПД - досить трудомістка і відповідальна процедура. Звернувшись за допомогою до наших юристів, кожен майбутній ФОП може впевнено розраховувати на швидке і юридично грамотне рішення питання в найкоротші терміни. Наші досвідчені консультанти індивідуально підходять до кожного клієнта, що звернувся. Адже оманлива простота завдання - як відкрити ФОП самостійно - на ділі часто обертається помилками і втратою дорогоцінного часу, а непередбачені нюанси згодом нерідко призводять до негативних податковим та інших наслідків.

Навіть якщо клієнтом прийнято остаточне рішення відкрити ФОП самостійно, не вдаючись до послуг наших юристів, настійно рекомендуємо отримати загальну консультацію по відкриттю від наших фахівців.

Також наша фірма пропонує допомогу в здачі звітності, якщо клієнт не бажає вдаватися до допомоги бухгалтера, і юридичному супроводі підприємницької діяльності фізичної особи.
 
Для оформлення ІП (ФОП) від Вас знадобиться 
  1. Копія паспорта та ІНН (1,2 і 11 стр.)
  2. Нотаріальне доручення.
  3. Визначитися чим будете займатись (для бідбору видів діяльності)
  4. Вибрати режим оподаткування (ПДВ або Єдиний податок)

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Наша команда