phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Зміна юридичної адреси в одному районі

Відео

Зміна юридичної адреси компанії відбувається з багатьох причин. Часто разом з адресою міняється і назва фірми, і її директор. Але буває тільки зміна адреси по виробничій необхідності.

Коли власник починає бізнес, то зазвичай реєструє свою фірму за якою-небудь адресою, де є така можливість, навіть за власним місцем проживання. З часом компанія набирає оберти, придбаває власне приміщення, і виникає необхідність привести юридичну адресу у відповідність з фактичною.

Також у підприємця може бути дві компанії з різними адресами, а це означає - дві податкові, два пенсійні фонди і інші інстанції в різних районах міста. Тому змінити адресу однієї з фірм - цілком логічно.

Що включае

  • Безкоштовна консультація з питань внесення изменений
  • Підготовка повного пакету документів, необхідного для внесення змін
  • Подання документів в реєструвальний орган по нотаріальному дорученню
  • Отримання зареєстрованого пакету документів з реєструвального органу по нотаріальному дорученню

Вартість: 1000 грн послуги компанії + 542.00 грн офіційний платіжТермін: 5 днів

Зміна юридичної адреси з переходом в інший район

Законодавство України на сьогоднішній день не дає чіткого поняття «юридичної адреси» підприємства. Однак, Цивільний Кодекс України дає визначення терміна «місцезнаходження» підприємства. По суті, місцезнаходження підприємства або фірми і є його юридичною адресою.

На практиці в силу ряду причин нерідко виникає необхідність, коли підприємство або фірма повинна змінити своє нинішнє місцезнаходження. Наприклад, закінчується договір оренди приміщення, де підприємство здійснювало свою діяльність, підприємство придбало власні приміщення або звільняється керівник, фізичну адресу якого був використаний як місцезнаходження фірми.

Зміну юридичної адреси доцільно здійснювати не виходячи за рамки однієї адміністративної території (тобто району), що істотно спрощує процес його державної реєстрації і не тягне за собою проведення позапланових перевірок податковими інспекціями.

Законодавчо регламентована процедура реєстрації зміни юридичної адреси повинна проводитися як певні дії по внесенню відповідних змін до Статуту та іншу установчу документацію фірми, що несе за собою реєстрацію нового місцезнаходження в державних реєструючих органах і подальше повідомлення про це всіх відповідних фондів, інспекцію з податкових зборів, які обслуговують банків та інші установи.

Досвідчені юристи нашої фірми будуть раді допомогти Вам здійснити всі передбачені дії з реєстрації зміни юридичної адреси фірми. Дану послугу ми здійснюємо незалежно від того, чи буде змінена адміністративна територія (тобто район).

Наші фахівці мають великий досвід роботи за процедурою реєстрації зміни юридичної адреси компанії, відмінно володіють усіма деталями і нюансами даного процесу.

Процедура внесення змін і реєстрації нового місцезнаходження досить об'ємна і непроста, але наші професіонали оформлять всі необхідні документи в найбільш короткі терміни, і у Вас не буде жодних проблем з вирішенням усіх можливих питань.

Терміни та вартість надання послуги по зміні юридичної адреси Київ можна подивитися вище.

Також наші юристи надають безкоштовні консультації по всьому ходу проведення зміни та реєстрації нової юридичної адреси з кожним своїм клієнтом індивідуально.
Необхідні документи: ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ
  1. Виписка з Єдиного державного реєстру (якщо виписки немає, то ми її замовимо самі)
  2. Нова адреса
  3. Статут в електронній виді

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Наша команда
 
 

Он-лайн консультація

НІКОЛИ РОЗБИРАТИСЯ? ДЗВОНІТЬ: +38 (044) 587-58-33
Замовити дзвінок