phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Реєстрація фірм

Назва послуги
Ціна
РЕЄСТРАЦІЯ ФІРМ
 
Реєстрація ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю) від 500 грн
Реєстрація ДП (Дочірне підприємство) від 500 грн
Реєстрація ПП (Приватне підприємство) від 500 грн
Реєстрація ФОП
 
Реєстрація ФОП (Фізична особа підприємець) від 300 грн
РЕЄСТРАЦІЯ НЕКОМЕРЦІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
 
Реєстрація громадських організацій від 5000 грн
Реєстрація благодійних організацій від 7000 грн
Реєстрація формувань від 10000 грнПерший крок, який необхідно здійснити в разі створення нового бізнесу - це пройти державну реєстрацію. Норми українського законодавства роз'яснюють, що державна реєстрація підприємства - це законне підтвердження його створення.

Як показує практика в більшості випадків вибір при створенні юридичної особи робиться між двома видами дозволених організаційно-правових форм, таких як приватне підприємство і товариство з обмеженою відповідальністю.

Грунтуючись на щоденному досвіді з відкриття та реєстрації фірм, а також наданні великої кількості консультацій за реєстраційними питаннями, наша юридична компанія розробила спеціальні пакети послуг з реєстрації будь-яких суб'єктів господарської діяльності. У перелік розроблених пакетів з надання реєстраційних послуг входять реєстрація фірм, ТОВ, приватних підприємств, а також ряду некомерційних структур (громадських або благодійних організацій, інших дозволених законом формувань)

У будь-якому випадку доцільно отримати попередню консультацію наших консультантів.

Юристи нашої фірми допоможуть вам зарезервувати унікальне найменування фірми, правильно вибрати дозволені види діяльності за КВЕД, які будуть приносити вам основний дохід, оптимально сформувати статутний капітал, вибрати найбільш прийнятну систему оподаткування.

Хочемо відповідально зазначити, що реєстрація фірм ТОВ за допомогою наших досвідчених фахівців пройде набагато швидше і менш затратно, ніж якщо ви спробуєте зробити це самостійно.

Послуга з реєстрації компаній «під ключ» буде виконана на високому рівні і в зазначені терміни. Неухильне правило нашої фірми - клієнт спокійно працює, ми вирішуємо всі питання реєстрації, захищаючи клієнта від бюрократичної тяганини, втрати дорогоцінного часу і необгрунтованих витрат. Система нашого правового сервісу є гнучкою, орієнтованою на кожного клієнта.

Звернувшись до нас за наданням послуги з реєстрації фірми, ви отримуєте знання і досвід не одного фахівця, а цілого колективу професійних співробітників.

Також вам не варто турбуватися про конфіденційність наданої інформації та документів. Наша фірма гарантує таємницю і неприпустимість розголошення відомостей про клієнта іншим особам.
 

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо