phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Довідка статистики

Відео

Довідка статистики або довідка з ЄДРПОУ - це один з основних документів для здійснення підприємницької діяльності, який видавався впродовж багатьох років.

З введенням в дію Єдиного державного реєстру і виписки з нього, практично відпала необхідність в довідці ЄДРПОУ, адже дані в них співпадали. Проте тільки через декілька років це стало загальновизнаним фактом.

З 2014 року органи статистики видають "відомості з ЄДРПОУ за статистикою".

Щоб розібратися в цих деталях, звернетеся до фахівців.

 
Найменування послуги Готовність Ціна, грн  
Термінова довідка статистики 1 день 250 грн замовити
 
Довідка з статистики є одним з основних документів встановленого зразка, який видає територіальний орган Управління статистики України. У довідці висвітлюються повне і коротка назва підприємства (прізвище, ім'я, по батькові ФОП), код ЄДРПОУ, ПІБ керівника, класифікаційні дані, місце державної реєстрації, всі види діяльності за переліком КВЕД, організаційно-правова форма, реквізити підприємства.

Довідка статистики буває необхідна для різних цілей і завдань в процесі діяльності суб'єкта господарювання. Наприклад, для ведення спеціальних видів економічної діяльності та отримання необхідних державних ліцензій і дозвільних документів, які часто потрібні для роботи юридичних компаній та діяльності ФОП. 

Виписка з Єдиного реєстру вказує лише основний вид діяльності, підтвердження інших видів господарської діяльності можна показати в витягів з статистики. Також отримання довідки з статистики необхідно, якщо діяльність особи пов'язана із зовнішньоекономічними відносинами, для нотаріальних дій з купівлі-продажу, якщо однією зі сторін даного дії є юридична особа, для підтвердження всіх видів діяльності за переліком КВЕД.

Виходячи з конкретних ситуацій при веденні господарської діяльності клієнта співробітники нашої юридичної компанії підкажуть, чи потрібна йому дана довідка і допоможуть без витрачання часу і зволікань отримати довідку статистики у відповідних органах. Також наші фахівці допоможуть отримати дану довідку для участі в цивільних, господарських або адміністративних засіданнях суду, який завжди запитує таку довідку для актуальною ідентифікації суб'єкта.

Співробітники нашої фірми самостійно, оперативно і гарантовано проведуть всі дії за послугою замовити довідку з статистики і в обумовлений термін привезуть готовий документ. Існує звичайний режим отримання довідки або прискорений варіант.

Наша фірма весь час прагне покращувати якість і види своїх послуг, основна частина яких орієнтована на співпрацю з органами статистики та державними органами реєстрації. Фахівці нашої компанії мають великий досвід роботи і чітко налагодженими відносинами з іншими органами державної виконавчої влади.
Для отримання Довідки статистики від Вас знадобиться:
  1. Код ЄДРПОУ або ідентифікаційний номер фізичної особи - підприємця
  2. Доручення на співробітників нашої компанії від юридичної особи або фізичної особи - підприємця з підписом керівника та печаткою

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Гарантії
 

Ми гарантуємо на 100% виконання своїх зобов'язань по отриманню і доставці документів

Проте треба пам'ятати, що усі документи видаються державними органами, тому можливі затримки, пов'язані з їх роботою.

У таких випадках наші співробітники оперативно попередять Вас про вірогідну затримку в отриманні документів і, у разі потреби, запропонують альтернативні варіанти їх отримання.

Наша команда