phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Довідка про корупцію

Відео

У вас в планах - обійняти державну посаду? Згідно із законодавством, в цьому випадку знадобиться довідка про корупцію. Також вона потрібна для участі в тендерах і при проходженні спец. перевірок.

У Україні з недавніх пір існує єдиний облік осіб, що вчинили корупційні дії, - чиновники, політики, службовці. Для того, щоб інформація про них не " загубилася", потрібний державний контроль. Один з методів контролю - надання довідок про корупцію за запитом.

Ця довідка видається територіальним органом Міністерства юстиції України з вказівкою інформації про наявність або відсутність інформації з приводу корупційного правопорушення відносно особи, що подала запит на її отримання.

Довідка про корупцію може бути видана усім резидентам та не резидентам, які знаходяться на території України.

 
Найменування послуги Готовність Ціна, грн  
Довідка про корупцію 5-7 днів 300 грн замовити
Найтерміновіша довідка з Єдиного державного реєстру 1-2 дня 1300 грн замовити
 
Для того, щоб брати участь в тендерах та інших торгах, що проводяться державою, необхідно підготувати і надати цілий пакет передбачених умовами конкурсу документів. Серед них в обов'язковому порядку повинна бути надана довідка про відсутність корупційних правопорушень.

В Україні ведеться Єдиний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення. На підставі цього інформаційного реєстру можна отримати довідку про корупцію, попередньо замовивши її в Міністерстві Юстиції України. Термін дії такої довідки не обмежений.

Необхідність в отриманні довідки про корупцію також виникає при проведенні деяких перевірок, щоб підтвердити, що перевіряється фірма не має ніякого відношення до корупційних злочинів.

Довідка про корупційні правопорушення є офіційним документом, який фіксує інформацію про те, притягувався або не винна людина до відповідальності за злочини так чи інакше пов'язаними з корупційними схемами. У разі занесення особи до даного реєстру в довідці міститься інформація про номер і дату рішення проведеного суду або реквізити адміністративного покарання.

Довідка про корупції доступна для всіх резидентів або нерезидентів України, які перебувають на її території.

Замовлення та оформлення довідки зазвичай займає від 10 до 3 днів (термінове оформлення). Простіше і швидше отримати довідку про корупцію у співробітників нашої юридичної компанії, що спеціалізуються на підготовці документів для участі в тендерах і перевірках, що стосуються корупційних злочинів.

Наші досвідчені фахівці комплексно і швидко вирішують питання отримання цієї довідки в найстисліші терміни.

Покупець не витратить ні хвилини свого часу, розбираючись з документами та заявами, не зіткнеться з помилками і виправленнями в документах, не впізнає про безліч моментів, які гальмують і затягують отримання документа при самостійному оформленні довідки.

Все, що пов'язано з отриманням довідки про корупцію - наша компетенція і величезний багаж досвіду роботи в даній сфері. Також наші співробітники гарантують таємницю і неприпустимість розголошення відомості для сторонніх осіб.

Девіз нашої компанії - стабільність і чіткість виконання роботи. Клієнти можуть бути спокійні за своєчасність і гарантію надання замовленої послуги.
Для отримання Довідки про корупцію від Вас знадобиться:
  1. Доручення з реквізитами та ПІБ директора організації (зразок ми відправляємо)
  2. Згода на перевірку і запит про видачу документу (зразки ми відправляємо)
  3. Копія ИПН і паспорти людини, на яку оформлятиметься довідка про відсутність корупційних порушень

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Гарантії
 

Ми гарантуємо на 100% виконання своїх зобов'язань по отриманню і доставці документів

Проте треба пам'ятати, що усі документи видаються державними органами, тому можливі затримки, пов'язані з їх роботою.

У таких випадках наші співробітники оперативно попередять Вас про вірогідну затримку в отриманні документів і, у разі потреби, запропонують альтернативні варіанти їх отримання.

Наша команда