phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Зміна назви

Відео

Власник може змінити назву фірми, як тільки воно перестало відповідати його вимогам. Часто назву міняє новий власник компанії, придбаваючи корпоративні права.

У 80-і роки, часи кооперативів, поширено було давати фірмам назви коштовних каменів - " рубін", " смарагд", " онікс". Потім увійшли в моду іноземні абревіатури і словосполучення - инвестбизнес, брокконсалт, финстройлизинг. Складно було зрозуміти, чим насправді займалася фірма, але в лихі 90-і саме це і було потрібно.

У 2000-х роках були популярні алфавітні довідники на зразок "жовтих сторінок", тому підприємці старалися, щоб назва починалася на букву А - " авекс", " арисс", " амор", " антарес" і тому подібне

Сьогодні до назви фірми пред'являє вимоги сам ринок товарів і послуг. Щоб не загубитися серед конкурентів, назва має бути місткою, благозвучною і головне - відбивати основний профіль компанії - "студія декору", " екокрамниця", "жа-кет", " медмаркетинг"

Що включае

  • Безкоштовна консультація з питань внесення изменений
  • Підготовка повного пакету документів, необхідного для внесення змін
  • Подання документів в реєструвальний орган по нотаріальному дорученню
  • Отримання зареєстрованого пакету документів з реєструвального органу по нотаріальному дорученню

Вартість: 800 грн послуги компанії + 542.00 грн офіційний платіжТермін: 5 днів


Назва фірми - одна з найважливіших складових її діяльності. Назва підприємства не повинно суперечити законодавству України, і в якійсь мірі бути відображенням її діяльності та організаційно-правової форми (ТОВ, ЗАТ і ін.). Обов'язок мати найменування зумовлено тим, що відповідне підприємство постійно вступає в правові та інші відносини з контрагентами, державними органами і індивідуалізує своє обличчя.

Однак, виробнича та інша діяльність підприємств нерідко змінюється і коригується, що тягне за собою зміну назви. Наприклад, відбувається зміна видів діяльності, зміна складу засновників, або назву змінюється у разі придбання підприємства іншою особою та ін.

Назва юридичної особи згадується в безлічі документів, включаючи Статут, установчу документацію, печатку фірми, дозвільні документи, ліцензію та сертифікати.

Процедура зміни назви фірми не є простою і вимагає уважного і професійного підходу.

Якщо у Вас виникла необхідність зміни назви компанії, наша фірма гарантовано проведе всі дії з реєстрації даних змін, допоможе поміняти фірмову печатку і замінити всі необхідні для здійснення діяльності свідоцтва та дозволи.

Наші фахівці досконально володіють усіма тонкощами процесу зміни назви ТОВ та інших фірм різної організаційно-правової форми. Також юристи нашої фірми в рамках процедури зміни назви фірми повністю підготують весь пакет документів як для нотаріального завірення, так і для податкової інспекції, всіх супутніх фондів та банківських установ, заощадивши для Вас як час, так і майнові витрати в разі їх невірного самостійного оформлення.

Професійні співробітники нашої фірми мають великий досвід спілкування з співробітниками державних органів, що в даній роботі відіграє не останню роль.

Скориставшись нашими послугами по зміні назви ТОВ та інших фірм будь-якого виду власності, Ви гарантовано і в найкоротші терміни отримаєте не тільки повну зміну найменування з усіма супутніми документами, але й зможете безкоштовно скористатися юридичними консультаціями з питань, які часто виникають після зміни найменування підприємства.
Необхідні документи: ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ
  1. Виписка з Єдиного державного реєстру (якщо виписки немає, то ми її замовимо самі)
  2. Інформація про нову назву
  3. Статут в електронному вигляді

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Наша команда
 
 

Он-лайн консультація

НІКОЛИ РОЗБИРАТИСЯ? ДЗВОНІТЬ: +38 (044) 587-58-33
Замовити дзвінок