phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Внесення змін

Назва послуги Ціна
Зміна директора 700 грн
Зміна засновників (введення і виведення) 950 грн
Зміна статутного капіталу (збільшення і зменшення) 1050 грн
Зміна юридичної адреси в одному районі 1000 грн
Зміна юридичної адреси з переходом в інший район 1200 грн
Зміна найменування юридичної особи 800 грн
Зміна до статуту будь-якої інформації
(зміна паспортних даних директора або засновника)
800 грнУ нашому житті постійно щось змінюється. Не є винятком і процес діяльності багатьох підприємств незалежно від форми ведення бізнесу. Багато змін і коригування обов'язково повинні знайти відображення в установчих та інших документах фірми і пройти державне підтвердження.

Які ж найпоширеніші ситуації вимагають внесення змін до установчих документів:

1. Зміна засновників. Найбільш часто зустрічається варіант - один із засновників заявляє про вихід зі спільного бізнесу і бажання забрати свою частину зі статутного капіталу.
2. Також поширений випадок - зміна статутного капіталу. Рішення про це приймається на загальних зборах засновників і фіксується в протоколі.
3. Зміна назви. Дуже складна і клопітка зміна, так як зміна назви має знайти відображення у всіх ліцензіях, дозволи, контракти, свідоцтва та інших документах.
4. Зміна юридичної адреси підприємства. Відбувається при переїзді фірми або в зв'язку з встановленням податковою інспекцією невідповідності юридичної адреси фактичному місцезнаходженню фірми.
5. Зміна директора. Також досить типова ситуація, часто виникає при продажу юридичної особи.
6. Зміна видів діяльності. Сама нескладна процедура, при якій змінюється лише довідка ЄДРПОУ.
7. Бувають ситуації, коли зміна деяких пунктів установчих документів відбувається на підставі змін у законодавчих нормах.

Даний, далеко не повний перелік ситуацій вимагає спеціальних знань і нюансів виконання, а також неухильного дотримання процедури і термінів внесення змін.

Перераховані вище причини внесення змін повинні бути оформлені і юридично вірно проведені. Якщо в штаті відсутня досвідчений фахівець правознавець, найкраще доручити виконання проектів змін і їх державну реєстрацію нашій юридичній компанії.

Великий досвід і знання фахівців нашої фірми допоможуть виконати дану послугу за короткі терміни і з гарантією позитивного результату.

Наша команда проведе аналіз всіх установчих документів та змін, що вносяться, при необхідності підкоригує пропозиції по внесенню змін. Також проведемо реєстрацію змін в усіх державних органах і повідомимо про внесені зміни всі необхідні організації - органи статистики, ПФ, інші фонди і податкову інспекцію. Зміни повинні бути зареєстровані всюди, де є дані про підприємство. При необхідності надамо допомогу в заміні фірмових атрибутів - штампа і печатки.

Юристи нашої компанії завжди в курсі всіх законодавчих нововведень і гарантовано нададуть кваліфіковану допомогу у вирішенні питань будь-якої складності. З нами весь юридичний документообіг клієнта завжди буде актуальним.

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо