phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Внесення змін до статуту

Відео

Збільшення або зменшення статутного капіталу, уведення-виведення учасників, зміна видів економічної діяльності - це повинно в найкоротші терміни відбитися в статуті підприємства. Усі зміни в статуті вносяться в документи і реєструються у відповідних органах.

Зміни в статут вносяться тільки на підставі рішення учасників, прийнятому на загальних зборах. Рішення вважається прийнятим, якщо схвалено потрібною кількістю учасників.

Які б причини не спонукали власників щось поміняти в статуті, вони завжди вагомі. І юридична допомога фахівців є необхідною, щоб отримати результат з мінімальними витратами і без проблем.

Що включае

  • Безкоштовна консультація з питань внесення изменений
  • Підготовка повного пакету документів, необхідного для внесення змін
  • Подання документів в реєструвальний орган по нотаріальному дорученню
  • Отримання зареєстрованого пакету документів з реєструвального органу по нотаріальному дорученню

Вартість: 800 грн послуги компанії + 542.00 грн офіційний платіжТермін: 5 днів


Вся установча документація фірми є надзвичайно важливою, тому що в ній викладені основні принципи і цілі створення діяльності фірми. Статут серед установчої документації - основний документ, в якому чітко викладена вся інформація про організаційно-правовий статус фірми, її повне і стисла назва, місцезнаходження, види діяльності (за КВЕД), склад засновників і величина статутного фонду.

У ході діяльності компанії постійно виникають ситуації, при яких слід вносити зміни до Статуту. Іноді трапляється, що такі зміни - ініціатива самого підприємства, а іноді такі дії потрібно проводити тоді, коли вносяться зміни до відповідних законодавчих документи України.

Внесення змін до Статуту ТОВ та приватних підприємств обов'язкові в таких ситуаціях:

- При збільшенні або зменшенні величини статутного капіталу підприємства;
- При зміні видів діяльності підприємства (за КВЕД);
- У разі зміни даних про засновників або реформуванні складу учасників;
- Зміна найменування або місцезнаходження підприємства;
- При інших, передбачених законодавством, ситуаціях.

При будь-яких умовах практично всі підприємства стикалися з проблемою внесення змін до установчих документів, які були б правильно оформлені і не суперечили законодавству України.

При цьому важливим є виконання всієї процедури в повній відповідності з регламентованими нормами права. Для уникнення помилок і невірного оформлення документів багато компаній довіряють дії по внесенню змін до Статуту фахівцям нашої компанії.

Працюючі у нас юристи мають великий досвід практики і достатній обсяг теоретичних знань, а також володіють всією оперативною інформацією про зміни і коректування в законодавчих нормах України. Наша фірма також готова надати іншу супутню юридичну допомогу після внесення змін до установчих документів (наприклад, питання податкової оптимізації після змін діяльності підприємства)

Виконання наших послуг закріплюється складанням договору з обов'язковими пунктами про терміни внесення змін до Статуту, про надання докладної консультації про внесені зміни та їх наслідки для діяльності підприємства. Також буде чітко визначена дата отримання повного пакету документів з органу державної реєстрації.

Наша юридична фірма дорожить думкою кожного клієнта і гарантовано несе відповідальність за строки і якість своєї роботи.
Необхідні документи: ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ
  1. Виписка з Єдиного державного реєстру (якщо виписки немає, то ми її замовимо самі)
  2. Інформація яку треба поміняти
  3. Статут в електронному вигляді

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Наша команда
 
 

Он-лайн консультація

НІКОЛИ РОЗБИРАТИСЯ? ДЗВОНІТЬ: +38 (044) 587-58-33
Замовити дзвінок