phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Виписка з Держреєстру

Відео

Щодня власникові підприємства доводиться приймати безліч стратегічних і тактичних рішень. Більшість з них вимагають згодом великої кількості важливих і не дуже паперів.

Виписка з ЄДР входить в перелік документів, які постійно потрібні для ведення підприємницькій діяльності, - укладення угод, розрахунки з контрагентами, представлення звітності.

Запит на виписку може подати власник або директор компанії, самостійно або через довірену особу. Для цього потрібне доручення з підписом директора і друком, або завірена нотаріусом.

 
Найменування послуги Готовність Ціна, грн  
Виписка з єдиного державного реєстру + офіційний платіж 8 годин 325 грн  замовити
Виписка з єдиного державного реєстру + офіційний платіж 4 години 375 грн  замовити
Виписка з єдиного державного реєстру + офіційний платіж 2 години 475 грн  замовити



Діяльність всіх підприємств вимагає великої кількості документів, що підтверджують їх правовий статус і дієздатність. Витяг з державного реєстру є одним з важливих доказових документів, які в обов'язковому порядку потрібні для укладення контрактів (особливо міжнародних), участі в торгах і конкурсах, розрахунках з іноземними підрядниками і багатьох інших ситуаціях.

Виписка з єдиного реєстру в недавньому минулому прийшла на зміну такого документу як «свідоцтво про держ. реєстрацію». Даний документ є дійсним протягом будь-якого періоду дії, видається на обліковому бланку, що має свій індивідуальний номер і серію. Виписка скріплюється печаткою та підписом державного реєстратора.

Відповідно до ст. 26 Закону про державну реєстрацію виписки видаються підприємствам або особам підприємцям за заявою в письмовому вигляді.

Виписка з ЄДР містить основні дані про суб'єкта господарської діяльності, такі як назва юридичної або ім'я фізичної особи, адреса, дата і номер запису в реєстрі, код, прізвище, ім'я, по батькові керівника. Якщо юридична особа не пройшло щорічне підтвердження відомостей про себе в державній реєстраційній службі, державний реєстратор має право не видавати запитувану виписку з ЄДР. Також відмовити у видачі виписки реєстратор може на підставі запису в реєстрі про незнаходження даної юридичної особи за вказаною адресою.

На сьогоднішній день процедура отримання виписки з держреєстру є нескладною, але дуже клопіткою і потребує певного часу. Наша юридична кампанія накопичила великий досвід в таких діях як отримання виписки, витягу або довідки з єдиного реєстру, надання послуги з підтвердження відомостей про юридичну особу (форма № 6).

Якщо з яких-небудь причин самостійно замовити і отримати виписку з держреєстру вам важко, наші юристи оперативно і гарантовано нададуть вам цю послугу. Для цього ми повинні оформити запит на отримання виписки, мати квитанцію про оплату мита за одержання витягу та оформити довіреність з печаткою і підписом керівника підприємства або з печаткою і підписом ФОП (при відсутності у підприємця печатки необхідна довіреність, завірена нотаріусом).

Наша компанія успішно працює і розвивається, і надає своїм клієнтам різноманітні якісні та професійні послуги, такі як отримання виписки з ЄДР та, при необхідності, щорічне підтвердження даних про юридичну особу.

Ми цінуємо час гроші кожного, хто звернувся до нас за послугою клієнтів!
Для оформлення Виписки з ЄДР від Вас знадобиться 
Для юридичних осіб:
  1. Доручення на співробітників нашої компанії від юридичної особи або фізичної особи - підприємця з підписом керівника та печаткою
  2. Адреса доставки
Для фізичних осіб - підприємців :
  1. Доручення на співробітників нашої компанії від юридичної особи або фізичної особи - підприємця з підписом керівника та печаткою
  2. Адреса доставки
Наша команда
 
 

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо