phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Клієнти

З багатьма клієнтами ми працюємо по кілька років, починаючи з їх потреб у терміновій реєстрації ФОП чи отримання довідки.

Збільшується кількість замовників, що звертаються до нас по рекомендації. Це добра ознака. Репутація в юридичній галузі – найважливіший фактор, і ми задоволені, що наші зусилля винагороджуються довірою людей.

"Витяг №1" будує надійні партнерські відносини з провідними компаніями в своєму сегменті ринку. Для нас важливий кожен клієнт, і, звичайно, ми цінуємо співпрацю з постійними замовниками.

Альфа-Банк

Альфа-Банк Україна є членом міжнародної групи "Альфа-Банк", що представлена в 5 країнах Східної і Західної Європи. Банк має в активі сучасні банківські інструменти для приватних і корпоративних клієнтів, використовуючи для них новітні технології.

Альфа-Банк Україна посідає провідне місце в ТОП-10 найбільших банків по рейтингу НБУ, є одним із найбільш надійних банків у країні по показнику достатності капіталу і має глобальні плани подальшого розвитку.

Нова Пошта

"Нова Пошта" – один з найбільших поштових операторів в Україні. Є новатором, запровадивши цілком нову поштову систему: швидкість доставки, оперативна процедура оформлення посилок, мережа відділень по всій Україні, контроль всіх етапів процесу онлайн. Особливо зручним для клієнтів став контроль за пересуванням вантажу онлайн, додатки до мобільних пристроїв, калькулятор для розрахунку вартості і строків доставки.

Київський Вітамінний Завод

«Київський вітамінний завод» - велика вітчизняна фармацевтична компанія-виробник, багато років входить в рейтинг Топ- 20 фармацевтичних компаній, що працюють на території України.

Продуктовий портфель складається з 125 лікарських засобів (рецептурних, без рецептурних) і 7 ветеринарних продуктів. Препарат «Корвалмент» став переможцем своєї категорії в конкурсі фармацевтичної галузі України «Панацея-2010».

Tetra Pak

"Тетра Пак" багато років посідає позиції лідера серед світових виробників упаковки для харчових продуктів. В Україні компанія працює з 1992 року і виробляє асептичну упаковку для рідких харчових продуктів. Екологічно безпечні упаковки для продуктів дають змогу мільйонам людей споживати свіжі продукти, призначені в т.ч. для тривалого зберігання, наприклад, молоко.

Лукойл

Компанія «ЛУКОЙЛ-Україна» створена в 1999 році як широка роздрібна мережа для продажу нафтопродуктів в Українї. Група компаній "Лукойл" в своїй діяльності віддає перевагу замкнутому виробничому циклу: поставки сировини, виробництво палива, транспортування і продаж кінцевому споживачу.

Сьогодні «ЛУКОЙЛ-Україна» конкурує з найбільшими нафтовими операторами по обсягам продажів, кількості точок реалізації, системам лояльності для своїх клієнтів.

Імексбанк

"ІМЕКСБАНК" працює в Україні з1994 року і відноситься до групи великих банків по класифікації НБУ. Це фінансова установа з повним спектром банківських послуг. Кредити і депозити, широка мережа відділень, грошові перекази, обмін валют, цінні папери, кредитні і платіжні картки, дорогоцінні метали – це ще не повний перелік видів діяльності банку.

Банк успішно долає всі труднощі і кризи фінансового ринку, продовжуючи безперебійну роботу й розвиток.

Приватбанк

ПриватБанк заснований у 1992 році й багато років є лідером ринку банківських послуг в Україні. По рейтингам GFK Ukraine, серед фізичних осіб ПриватБанк виступає основним банком у 38,2%, серед корпоративних клієнтів – у 22,8%.

Банк розвивається у сфері інноваційних технологій. Один із перших, банк ввів в ужиток одноразові SMS-паролі. До останніх нововведень відносяться такі послуги: платіжні міні-термінали, авторизація в Інтернет-банку через QR-код, інкасація онлайн, різні мобільні додатки.