phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Зміна засновників

Відео

Усі зміни - до кращого. Особливо якщо вони істотні, такі як зміна складу засновників компанії.

Зміна засновників ТОВ або ЗАТ - виведення діючого учасника із складу засновників або введення нової фізичної/юридичної особи в якості засновника. Це спричиняє за собою багато змін - в статуті, в структурі статутного капіталу або пакетах акціонерів, а також в усьому пакеті документів компанії.

При зміні складу засновників потрібна певна послідовність дій, яка залежить від багатьох чинників. Чи прописана в статуті можливість виходу засновників? Чи позначений розмір долі учасника, яку слід виплатити? З яким вкладом приходить новий учасник?

Дуже важливо дотриматися законності процедури, щоб потім жоден з учасників не зміг оспорити зміни. Тому для оформлення усіх протоколів, заяв і довідок в 95% випадків наймають професіоналів

Що включае

  • Безкоштовна консультація з питань внесення змін
  • Підготовка повного пакету документів, необхідного для внесення змін
  • Подання документів в реєструвальний орган по  дорученню
  • Отримання зареєстрованого пакету документів з реєструвального органу.

Вартість: 950 грн послуги компанії + 542.00 грн офіційний платіжТермін: 5 днів


Юридична практика дуже часто стикається з таким виглядом змін в установчих документах, як зміна засновників. Колективний бізнес підприємства будується на підставі загальної думки і побажань всіх засновників, але нерідко їх думки з управління бізнесом можуть розходитися. Часто буває так, що в разі розбіжностей між засновниками, один або кілька учасників підприємства виходять з бізнесу. А буває, навпаки, у підприємства виникає потреба залучити до ведення бізнесу нових інвесторів і учасників.

Незалежно від виниклих причин, зміна засновників обов'язково має супроводжуватися коригуванням установчих документів, які згодом проходять державну реєстрацію.

Всі відомості про засновників юридичної особи відносяться до тієї інформації, яка в обов'язковому порядку фіксуються в Єдиному Державному Реєстрі.

Кожен керівник віддає собі звіт, що процедура зміни складу засновників щодо довга і непроста з правової точки зору. Зміна засновника припускає цілий комплекс регламентованих дій, який вимагає уважного і професійного підходу.

Наша юридична фірма буде рада допомогти пройти всі необхідні підготовчі та реєстраційні дії за послугою «Зміна складу засновників». Послуга буде виконана без проблем і в строки, які будуть Вам необхідні.

Для цього Вам слід надати нашому фахівцеві необхідний пакет документації та деяких відомостей, з переліком якого він Вас ознайомить. На підставі наданої інформації за допомогою наших професійних юристів оперативно і якісно будуть проведені всі заходи щодо внесення змін до установчих документів і виконана їх державна реєстрація.

Великий досвід і детальне знання всіх тонкощів, оптимальна цінова політика та індивідуальний підхід до всіх нюансів зміни складу засновників - основні переваги роботи наших фахівців.

Якщо в процесі внесення змін та реєстрації документів у Вас будуть виникати супутні питання і пов'язані послуги у зв'язку зі зміною складу засновників юристи нашої компанії зможуть Вас проконсультувати і надати відповідну правову допомогу.
Необхідні документи: 
  1. Виписка з Єдиного державного реєстру (якщо виписки немає, то ми її замовимо самі)
  2. Паспорт, ідентифікаційний код нового засновника
  3. Статут в електронному вигляді

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Наша команда
 
 

Он-лайн консультація

НІКОЛИ РОЗБИРАТИСЯ? ДЗВОНІТЬ: +38 (044) 587-58-33
Замовити дзвінок