phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Довідка про банкрутство

Відео

Економічна нестабільність в країні, скорочення об'єму продажів або попиту на послуги, помилкові управлінські рішення, непорядність контрагентів, - усе це може привести до того, що підприємці стикаються з таким явищем як банкрутство.

Тому для доказу своєї платоспроможності, особливо у разі участі в тендерах і конкурсах, потрібно довідку про відсутність банкрутства. Цей документ гарантує, що підприємство - не банкрот і не має судових процесів за плечима.

 
Найменування послуги Готовність Ціна, грн  
Довідка про банкрутство 1 день 300 грн замовити
 
Сучасна нестабільна економічна ситуація в країні нерідко породжує зростання різних фінансових і договірних злочинів і ситуацій непорядних взаємин контрагентів. Дані ситуації вимагають певних відкритості і прозорості в ділових відносинах, в зв'язку з чим все частіше стає затребуваним такий документ як довідка про відсутність банкрутства.

Також частим обов'язковою умовою наявності такої довідки є участь в тендерах, закупівлі, торгах, аукціонах, включаючи міжнародні. Існують спеціальні вимоги Закону України, що забороняють участь в закупівлях і тендерах фізичних і юридичних осіб, офіційно визнаних банкрутами або знаходяться в процесі банкрутства.

Довідка про банкрутство нерідко необхідна при розгляді господарських або цивільних справ в суді, де суддя може зажадати підтвердження того, що суб'єкт господарювання не є банкрутом.

Довідка про банкрутство запевняє, що на день її оформлення щодо суб'єкта господарської діяльності (юридичної або фізичної особи) не розпочато процедуру визнання його банкрутом або він не знаходиться в стані банкрутства.

На даний момент існують два види підтверджуючих доказів, що особа не є банкрутом, такі як:

- Витяг з Єдиного реєстру підприємств (ЄДРПОУ) про банкрутство, який повинен бути замовлений і виданий місцевим управлінням юстиції;
- Довідка про банкрутство, яка замовляється і видається Головним відділенням юстиції в м.Києві.

Наша юридична фірма довгий час надає послуги по отриманню таких видів документів. Ми реально можемо заощадити вам час і без проблем замовити і отримати необхідні документи. Наші фахівці спеціалізуються в цій сфері і точно знають, як правильно і швидко замовити і отримати дану довідку або витяг з ЄДРПОУ, як вимоги висуваються для письмового запиту до державних органів для отримання довідки.

Також фахівці нашої компанії можуть проконсультувати по всім ситуаціям, які вимагають отримання даного документа.

Відповідно до українського законодавства довідка банкрутство оформлюється в термін до 10 календарних днів з моменту звернення. Співробітники нашої фірми можуть допомогти вам отримати дані документи в терміновому порядку.

Замовляти довідку про банкрутство у нас дуже просто - достатньо зв'язатися з нашими консультантами по телефону або електронній пошті, повідомити необхідний термін оформлення документа і код суб'єкта підприємницької діяльності.

Наш досвід і знання - запорука вашого спокою і гарантія наших якісних послуг.
Для отримання Довідки про банкрутство від Вас знадобиться:
  1. Повна назва підприємства
  2. Код ЄДРПОУ
  3. Юридична адреса підприємства

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Гарантії
 

Ми гарантуємо на 100% виконання своїх зобов'язань по отриманню і доставці документів

Проте треба пам'ятати, що усі документи видаються державними органами, тому можливі затримки, пов'язані з їх роботою.

У таких випадках наші співробітники оперативно попередять Вас про вірогідну затримку в отриманні документів і, у разі потреби, запропонують альтернативні варіанти їх отримання.

Наша команда