phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Зміна статутного капіталу

Відео

Збільшення або зменшення статутного капіталу завжди відбувається з вагомих причин. Рішення власників приймається на основі багатьох чинників, що впливають на бізнес.

Розмір статутного капіталу можна зменшити, але він не може бути менше суми, визначеної законодавством як мінімальна.

Збільшення статутного капіталу можливе у разі збільшення долі одного або декількох учасників або через введення нового учасника до складу засновників / акціонерів. Яку форму прикмет частина капіталу, що вводиться, - гроші, майно, комерційна нерухомість - зазвичай вирішується усіма учасниками на загальних зборах.

Усі зміни розміру статутного капіталу вносяться в статутні документи і реєструються у відповідних органах.

Що включае

  • Безкоштовна консультація з питань внесення изменений
  • Підготовка повного пакету документів, необхідного для внесення змін
  • Подання документів в реєструвальний орган по нотаріальному дорученню
  • Отримання зареєстрованого пакету документів з реєструвального органу по нотаріальному дорученню

Вартість: 1050 грн послуги компанії + 542.00 грн офіційний платіжТермін: 5 днів


Нерідко діяльність багатьох компаній супроводжується необхідністю зміни статутного капіталу як у бік його зменшення, так і у бік збільшення. Відповідно до законодавства України зменшення статутного капіталу можливе у разі виходу зі складу засновників одного або декількох учасників, зняттям з балансу підприємства рухомого або нерухомого майна як частини статутного капіталу. У кожному разі, величина статутного капіталу не допускається менше, ніж визначена законодавством як мінімальна. Максимальний розмір для статутного капіталу законодавством не обмежений.

Зміна статутного капіталу передбачає зміна часток засновників товариства.

Збільшення капіталу - ефективний спосіб збільшення оборотних коштів компанії, так як будь-які засоби, зафіксовані як внесення статутного капіталу, не можуть оподатковуватися.

Рішення про збільшення (зменшення) статутного капіталу приймає вищий орган управління юридичної особи.

Зміна розміру статутного капіталу - важливий і відповідальний захід, який передбачає цілий ряд певних наслідків для діяльності компанії. Тому така процедура вимагає особливої ​​уважності і професійного знання всіх нюансів. Помилки і неправильне оформлення установчих документів неприпустимі. Будь-які реєстраційні дії по зміні статутного капіталу вельми складні і вимагають неухильного дотримання повної процедури, а також виконання передбачених термінів.

Наша юридична компанія має великий досвід надання послуг по зміні статутного капіталу і допоможе правильно і оптимально сформувати його величину, а також підготувати, оформити та зареєструвати всі передбачені законодавством документи.

Наші фахівці якісно та надійно виконають всю необхідну паперову тяганину і передадуть клієнтові повний пакет усіх готових документів, які повинні бути змінені і перереєстровані при внесенні змін до статутного капіталу.

Діяльність нашої компанії спрямована на встановлення довгострокових взаємовигідних відносин зі своїми клієнтами. Наші фахівці намагаються бути надійною альтернативою штатним юристам підприємства, особливо в такій непростій процедурі як зміна складу засновників ТОВ.
Необхідні документи: ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ
  1. Виписка з Єдиного державного реєстру (якщо виписки немає, то ми її замовимо самі)
  2. Інформація об зміну статутного капіталу
  3. Статут в електронному вигляді

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Наша команда
 
 

Он-лайн консультація

НІКОЛИ РОЗБИРАТИСЯ? ДЗВОНІТЬ: +38 (044) 587-58-33
Замовити дзвінок