phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Про компанію

Відкрити фірму, отримати ліцензію, внести зміни в статут, одержати довідку з ЄДР, відновити первинну бухгалтерію?

Починаючи з консультацій і невеликих послуг з реєстрації, компанія "Витяг №1" за шість років виросла в юридичну фірму з широким спектром юридичних, аудиторських і бухгалтерських послуг. Саме тому, що ми починали з малого, зараз жодна деталь не пройде повз увагу досвідчених співробітників.

Наші спеціалісти, юристи й бухгалтери, розбираються у всіх організаційних питаннях, відстежують законодавство, прагнуть розширювати професійні зв'язки на довірених напрямках, тому що люблять свою роботу.

"Витяг №1" сьогодні має стабільну практику зі створення бізнесу і його супроводу. Ми навмисне не називаємо свою фірму "консалтинговою", адже клієнти цінують нас не за красиві слова, а за якісно виконані послуги.

Зараз нам тільки додалося роботи. Постійно міняється законодавство, стопоряться вже налагоджені процеси, вносяться проекти зовсім нових законів. Відбудеться реорганізація дозвільної системи та інших держорганів.

В цей час особливо важлива юридична підтримка і захист бізнесу. Наше завдання – забезпечити клієнтам стабільність у час змін та економічну вигоду у щоденній діяльності.

 
Наші переваги
Ми найкращі

працюемо без черг

доставка документів за адресою

6 років успішного досвіду

швидко і якісно

даємо 100% гарантію