phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Реєстрація ТОВ

Відео

Так склалося, що ТОВ у нас є найбільш зручною формою власності для середнього бізнесу. Ця вже повноцінна юридична особа з повною відповідальністю, але оптимальним оподаткуванням.

Солідні компанії - платники ПДВ, вибираючи між ИП і ТОВ, з більшою вірогідністю виберуть собі контрагента з ТОВ.

Якщо для підприємства вибрана форма власності ТОВ, в першу чергу потрібно визначитися з назвою, складом учасників і розміром статутного фонду. Потім вибрати основні види діяльності з переліку КВЕД.

Щоб державний орган відразу прийняв документи, треба грамотно скласти статут і договір, завірити їх нотаріально. На цьому етапі можливі помилки, якщо намагатися робити це самостійно, за типовими зразками з інтернету, за відсутності юридичних знань. Це може обернутися як відмовою в реєстрації, так і штрафними санкціями.

Тобто пора передавати справу до рук фахівцям з реєстрації підприємств.

Готовые пакеты на реализацию
Пакет Ціна
Старт 1000 грн
Під ключ 1500 грн
Все включено 6750 грн
Що входить в пакети
Найменування послуги Старт Під ключ Все включено вартість кожної послуги окремо
Консультація по вибору системи оподаткування + + + Безкоштовно
Підготовка документів для реєстрації (громадяни України) + + + 500 грн
Подання документів в ЄДР + + + 100 грн
Отримання комплекту зареєстрованих документів за дорученням + + + 100 грн
Юридична адреса - - + 3500 грн
Отримання довідки статистики - - + 250 грн
Нотаріальні витрати
(1 засновник)
- - + 500 грн
Печатка на автоматичному оснащенні + + + 300 грн
Отримання свідчень ПДВ або Єдиного податку - + + 500 грн
Відкриття розрахункового рахунку у банці-партнерові
(з нотаріальними платежами)
- - + 1000 грн
Термін реєстрації  5-7 днів 1000 грн
замовити
1500 грн
замовити
6750 грн
замовити
 

На сьогоднішній день найбільш популярною і зручною формою власності для ведення середнього та малого бізнесу є товариство з обмеженою відповідальністю. ТОВ відкрити відносно просто в порівнянні з іншими організаційно-правовими формами. Всі вимоги до документів, статутному фонду та учасникам чітко прописані в законодавстві.

ТОВ є юридичною особою, яка створюється однією або кількома особами (фізичними або юридичними, а також фізичними особами - підприємцями). Статутний капітал ТОВ складається з внесків його засновників і може бути сформований грошовими коштами, рухомим або нерухомим майном, ділянками землі та іншими цінностями. Відповідальність учасників товариства, пов'язана з діяльність фірми, обмежується вартістю внесених ними внесків.

Державна реєстрація ТОВ провадиться державними реєстраторами відповідно до чинних законодавчих норм України. Весь комплекс дій являє собою досить складну процедуру, якій передує велика робота по розробці та підготовці ряду найважливіших документів, наприклад Статуту ТОВ, що регулює перелік взаємин між засновниками, визначального функції виконавчого органу товариства, яке зазначає всі види діяльності за КВЕД України. Відкрити ТОВ самостійно буде складно і витратно за часом.

Всі складнощі і проблеми можна легко вирішити, якщо ви звернетеся за наданням послуги «відкриття ТОВ» в нашу юридичну компанію.

Наші фахівці нададуть вам допомогу у підготовці установчих і реєструючих документів, резервуванні унікальної назви ТОВ, постановці на облік у всіх фондах і податковій адміністрації України.

Процедура повної реєстрації вимагають від клієнта величезної маси часу і специфічних знань, якими в повній мірі володіють фахівці нашої компанії, включаючи останні поправки і зміни законодавчих норм.

Ми готові якісно і в необхідні терміни виконати всі дії з реєстрації ТОВ, починаючи з моменту вибору організаційно-правової форми і закінчуючи допомогою у відкритті банківських рахунків. У разі необхідності наші юристи та консультанти зможуть відкрити ТОВ швидко, так як за багаторічний досвід роботи нашої фірми ми зуміли встановити зі службовцями офіційних органів взаємовигідні відносини, які сприяють прискоренню процесу відкриття ТОВ.

Реєстрація ТОВ Київ на сьогоднішній день є одним з головних і затребуваних напрямків нашої фірми. Скориставшись послугами наших фахівців і консультантів, ви гарантовано отримаєте якісний результат.
Для оформлення ТОВ від Вас знадобиться 
  1. Назва фірми.
  2. Визначитися, чим Ви займатиметеся (для підбору видів діяльності).
  3. Дані засновників і генерального директора (паспорт і ідентифікаційний код).
  4. Визначитися з розміром статутного капіталу і розподілом доль (мінімальний розмір статутного капіталу від 100 грн).
  5. Вибрати режим оподаткування (загальний або спрощений: наші фахівці допоможуть Вам визначитися).
  6. Вибрати юридичну адресу.

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Наша команда