phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Відео

      Дочірнє підприємство (ДП) - самостійна юридична особа, яка створюється тільки іншою юридичною особою (материнським), як резидентом так і нерезидентом, і яке є єдиним учасником.

      При формуванні статутного капіталу материнське підприємство придбаває корпоративноые права, будучи унітарним власником ДП, тоді як дочірнє підприємство отримує частину активів від материнського. При створенні ДП, Дочірнього Підприємства, слід врахувати той чинник, що назва ДП вказуватиме на його зв'язок з материнською юридичною особою.

Готовые пакеты на реализацию
Пакет Ціна
Старт 1000 грн
Під ключ 1500 грн
Все включено 6750 грн
Що входить в пакети
Найменування послуги Старт Під ключ Все включено вартість кожної послуги окремо
Консультація по вибору системи оподаткування + + + Безкоштовно
Підготовка документів для реєстрації (громадяни України) + + + 500 грн
Подання документів в ЄДР + + + 100 грн
Отримання комплекту зареєстрованих документів за дорученням + + + 100 грн
Юридична адреса - - + 3500 грн
Отримання довідки статистики - - + 250 грн
Нотаріальні витрати
(1 засновник)
- - + 500 грн
Печатка на автоматичному оснащенні + + + 300 грн
Отримання свідчень ПДВ або Єдиного податку - + + 500 грн
Відкриття розрахункового рахунку у банці-партнерові
(з нотаріальними платежами)
- - + 1000 грн
Термін реєстрації  5-7 днів 1000 грн
замовити
1500 грн
замовити
6750 грн
замовити
 


 
Дочірнє підприємство в Україні (ДП) - це самостійна юридична особа, що володіє крім основних ознак юридичної особи, деякими організаційно-правовими особливостями. У його назві обов'язково присутній словосполучення «Дочірнє підприємство». Засновником такого підприємства завжди є інша юридична особа, резидент чи нерезидент України. Засновник може передати дочірньої компанії частину свого будь-якого майна або грошові кошти.

Щоб відкрити дочірнє підприємство необхідне відповідне рішення основних органів управління материнської юридичної компанії. Реорганізація або ліквідація роботи дочірньої фірми також здійснюється на підставі такого рішення.

Будь-яке дочірнє підприємство має власне керівництво згідно Статуту, окремий баланс, розрахункові та інші рахунки в установах банків, фірмову печатку та інші атрибути юридичної фірми. Також дочірнє підприємство правомочним укладати договори від свого імені і вести самостійну діяльність по господарському управлінню, але при цьому загальне керівництво і певні контролюючі функції здійснюються головним підприємством.

Відкриття та реєстрація дочірніх підприємств проводиться в державних органах реєстрації по своєму місцю розташування відповідно до законодавства України, і недотримання будь-якої законодавчої норми загрожує втратою часу, коштів, а як результат - не відкриття важливою для бізнесу структурної одиниці.

Наша юридична фірма надає весь комплекс заходів по послузі «відкриття дочірнього підприємства». Звернувшись до наших фахівців, клієнтові не доведеться витрачати свій час на вивчення і підготовку всіх необхідних документів, форм та бланків для здійснення реєстрації дочірнього підприємства.

Досвідчені юристи гарантовано виконають всю роботу за клієнта, в результаті чого він отримає найповніший пакет всіх юридичних, дозвільних та податкових документів, які законодавчо підтверджують і дозволяють діяльність і відкриття дочірнього підприємства.

Також ми гарантуємо повну конфіденційність і збереження всієї наданої документації та інформації.

Ознайомитися з переліком і вартістю послуг, що надаються, а також списком документів, які необхідно надати клієнту по реєстрації дочірнього підприємства Київ, можна нижче.

Дочірнє підприємство відкрити легко, якщо клієнт звертається в нашу юридичну компанію. Ми будемо раді допомогти всім, і повірте, гарантовано і успішно виконаємо всі поставлені завдання.
Для оформлення ДП від Вас знадобиться 
  1. Реєстраційні документи (Виписка, Статут, довідка з ЄДРПОУ, Протокол зборів (рішення) засновників про створення материнського підприємства про створення ДП.
  2. Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом.
  3. Договір оренди на приміщення.
  4. Копії паспорта і індивідуального податкового номера директора і бухгалтера.

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо
Наша команда