phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Зміна КВЕД

Відео

Дуже важливо при реєстрації підприємства відразу відмітити в Статуті основні види діяльності згідно з переліком КВЕД.

Проте ринкові стосунки диктують свої умови, і підприємець часто вимушений міняти види діяльності. Якщо не зробити цього вчасно, можна заплатити великий податок або піддатися штрафним санкціям.

КВЕД (коди видів економічної діяльності) - це основні 6 видів діяльності компанії (з тих, що відбиті в статуті), які задекларовані в процесі реєстрації, внесені в ЄДР і записані в довідці статистики.

 
Найменування послуги Готовність Ціна, грн  
Зміна КВEД (коди видів економічної діяльності) + офіційний платіж 1-3 дні   1000 грн - для юридичних осіб (у вартість включено офіційний платіж) замовити
Зміна КВEД (коди видів економічної діяльності) + офіційний платіж 1-3 дні 1000 грн - для фізичних осіб (у вартість включено офіційний платіж) замовити
 
 
Всі юридичні особи при утворенні і реєстрації свого підприємства в обов'язковому порядку закріплюють в Статуті основні види своєї роботи, дозволені спеціальним класифікатором КВЕД. Перелік КВЕД - це певні номери видів економічної діяльності, які використовуються з метою статистичного обліку та аналізу. Дані коди використовуються установами державної статистики та управління для обліку всіх видів діяльності господарських суб'єктів. Всі вибрані суб'єктом господарської діяльності КВЕДи вносяться до Єдиного Держреєстру підприємств і організацій України та знаходять своє відображення в довідці Державного статистичного управління.

КВЕДи встановлюють головні, але не виключні види діяльності юридичних і фізичних суб'єктів.

При веденні господарської діяльності багато підприємств стикаються в необхідністю змінити, додати або видалити деякі з видів своєї діяльності. Зміна КВЕД підлягає обов'язковій процедурі реєстрації в Єдиному Реєстрі. Також законодавчі норми передбачають певні терміни зміни КВЕД, недотримання яких загрожує штрафними санкціями.

З метою економії вашого часу і нервів наша юридична компанія може зайнятися зміною КВЕД для вашого підприємства.

Дана, на перший погляд проста, але досить трудомістка операція, займає багато часу і знання певних нюансів, тому що передбачає підготовку всього необхідного пакету документів для зміни КВЕД, дії по реєстрації додавань (змін, винятків) кодів у відповідній установі державної реєстрації, отримання виписки з ЄДРПОУ, отримання нової довідки в органах статистики.

Вірний вибір видів роботи підприємства істотно впливає на якість розвитку бізнесу, тому що визначає спосіб оподаткування і звітності, встановлює клас професійного ризику підприємства, суму соціальних внесків, оформлення ліцензій та інших дозвільних документів, а також дає право на укладення експортно-імпортних контрактів.

Наші співробітники допоможуть вам правильно визначити новий код діяльності відповідно до класифікатора, підкажуть переваги і недоліки окремих видів діяльності і проведуть всі необхідні дії по заміні КВЕД в найкоротші терміни.

Наша компанія довгий час спеціалізується на наданні допомоги в організації всіх реєстраційних послуг, однією з яких є зміна КВЕД Київ.
Для зміни КВEД від Вас знадобиться:
Для юридичних осіб:
  1. Підписати форму 4 і поставити печатку
  2. Доручення
  3. Повідомити про види діяльності
Для фізичних осіб - підприємців
  1. Підписати форму 11 і поставити печатку
  2. Доручення
  3. Повідомити про види діяльності
ЗАПОВНЮВАТИ НІЧОГО НЕ ТРЕБА!

Оф. сайт про КВЕДИ
Наша команда
 
 

Залишилися питання?

 
Відправити заявку на дзвінок і ми Вам передзвонимо