phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

В Україні з'явиться новий структурний підрозділ з цивільного захисту населенняНа нещодавно проведеному засіданні Кабінету Міністрів України було розглянуто питання про створення та форматування нового структурного підрозділу, який займатиметься вирішенням проблем з цивільного захисту населення. Такі підрозділи рекомендовано створювати державними адміністраціями на всіх рівнях влади - від районних до обласних виконавчих структур.

У рекомендаційних листах, направлених Кабінетом Міністрів України для державних адміністрацій, на новостворені департаменти буде покладено значну кількість нових завдань і напрямів в роботі.

Багато з них раніше були покладені на підрозділи Міністерства з надзвичайних ситуацій. Нова структура візьме на себе більшу частину міжгалузевих завдань з цивільного захисту та захисту від техногенних та природних катаклізмів.

Серед них - організація оперативних заходів щодо оповіщення та інформування громадян про існуючу або виникає загрозу виникнення надзвичайної ситуації, ліквідації наслідків такої ситуації, оперативне і регулярне сповіщення жителів територій про всіх пристосованих споруд для захисту.

Також до завдань нового підрозділу відноситься організація можливості і розробка шляхів евакуації населення. Такі заходи повинні розроблятися і здійснюватися як в мирний, так і в особливий час.

Мета діяльності створюваних підрозділів - забезпечення належного рівня захисту населення при НС як вже виникли, так і профілактика загроз виникнення таких ситуацій.

Захисні заходи громадян повинні поширюватися як на співвітчизників, так і на громадян зарубіжних країн, яких в даний час багато на Україні. Наприклад, надзвичайною популярністю час наша країна сьогодні має у громадян країн Євросоюзу, а також представників української діаспори з Канади і Америки.

Створення та діяльність цих підрозділів регламентується низкою постанов Кабінету Міністрів України, прийнятих в лютому - березні поточного року.

www.vityag1.com.ua