phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

В Україні змінили заходи внесення відомостей про юридичну особуНародні депутати України кілька відредагували і затвердили коригування до Закону України № 815-VIII, що стосуються процедури державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. З 13 грудня поточного року дані коригування в документ вступив в законну силу.

Мета затвердження даних змін до чинного Закону - запобігання почастішали спроб незаконних (рейдерських) захоплень підприємств.
Всі юридичні та фізичні особи, які займаються веденням бізнесу, знають, що абсолютно вся інформація про їх реєстрацію, внесення будь-яких змін в установчу документацію, відомості про ліквідацію та інші дані вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР і ФОП). Вся діюча інформація ретельно фіксується і зберігається в реєстрі аж до ліквідації правового суб'єкта.

До недавнього часу, у разі виникнення необхідності прийняття певних змін до установчу документацію було достатньо надати копії даних документів.

Ця обставина давало можливість досить просто вносити коректування в установчі документи за підробленими ксерокопиям і сприяло здійсненню рейдерських захоплень підприємств. Особливо легко можна було здійснити захоплення за підробленими ксерокопиям документів про зміну власників, засновників або осіб, які мають право здійснювати дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори.

Зміни, що набрали законної сили 13 грудня 2015 зобов'язують надавати в державні реєструючі органи оригінали всіх відповідних рішень про зміни або копії, завірені у нотаріуса.

З позиції правових відносин зміни закону повинні сприяти виявленню та притягненню до відповідальності осіб, які винні в підробці документів і спробах незаконного захоплення підприємств.

Також метою прийняття змін до Закону № 815-VIII є впорядкування і поліпшення загального бізнес клімату в країні, що сприятиме залученню іноземних інвестицій для підняття економіки України.