phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Зменшення податкового тягаря в 2016 році в УкраїніУ Верховній Раді України зареєстровано новий законопроект під номером 3357. Його мета полягає у внесенні змін до податкового кодексу України щодо лібералізації оподаткування. Нововведення, які набудуть чинності на основі цього законопроекту, створять сприятливе середовище для нових інвестицій, дадуть поштовх розвитку бізнесу та приведуть до поліпшення економічного стану держави.
 
Передбачається знизити оподаткування на фонд оплати праці до 30% і заборонити всі зміни по основних податках на найближчі три роки. Очікується, що зменшення податкового тягаря буде стимулювати вихід бізнесу з тіні.
 
Зміни, пропоновані згаданим законопроектом, стосуються податку на прибуток, ПДВ, а також процесу адміністрування податків.

1. Податок на прибуток, ставка по якому сьогодні становить 18%, буде зменшено до 15%. Особливо це полегшить підприємницьку діяльність. Зміни торкнуться процес розподілу прибутку, оновиться перелік осіб, які мають зобов'язання по сплаті податку і звільнених від нього. Окремо позначена діяльність нерезидентів на території України та інших категорій платників податку на прибуток.
 
2. По ПДВ вносяться зміни в процедуру відшкодування податку і оформлення податкового кредиту, а також анулювання з формальних причин свідоцтва платника ПДВ. Саму ставку передбачається встановити на рівні 15%
 
3. Для полегшення процесу адміністрування податків буде створено електронний кабінет. У ньому платник податків зможе переглядати всі рухи за власним особовим рахунком за допомогою мережі інтернет. В результаті прийняття всіх змін змінюється і процес оскарження рішень контролюючого органу. Очікується, що замість податкової міліції буде впроваджена нова служба. Податкова служба України має намір всіляко удосконалювати власну діяльність, орієнтуючись на досвід країн Європи.

Основною метою пропонованих змін є розвиток малого бізнесу в країні. Вартість реєстрації для нових підприємців і підприємств вже була знижена, а тепер стимулом до активізації стане зменшення регулярних податкових відрахувань.