phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Увага! Останні оновлення в порядку призначення соціальної допомоги

 

Постановою Кабміну від 30.11.2016 за № 890 (документ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України») змінений порядок, за яким призначається допомога особам, які доглядають за інвалідами другої і першої груп, допомога малозабезпеченим, сім'ям з неповнолітніми дітьми, дітям, батьки яких не сплачують аліменти, не здатні утримувати свою дитину або місце проживання яких не встановлено.Социальная помощь

  1. Відтепер пакет документів для оформлення соцдопомоги приймається на місці, в новоутворених територіальних громадах. Спеціально призначені особи консолідують документи і передають в райуправління соцзахисту населення.

  2. Дохід підприємців- «спрощенців» для нарахування допомоги буде обчислюватися виходячи з показників, що не залежать від отримання щомісячних фактичних доходів. Для 3-ї групи він складе чотири прожиткових мінімуми для працюючих осіб, для 2-ї групи - відповідно три ПМ, для 1 і-ї групи «єдинників» - два ПМ.

  3. Нарешті зі списку документів зникне довідка про склад сім'ї. Так як всі дані з неї ідентичні тим, що вказані в декларації про доходи претендентів на соціальну допомогу.

  4. І нарешті, доступна електронна форма подачі заяви на призначення одноразової допомоги при народженні дітей (дитини).
     
Витяг №1
Всі новини