phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Співробітникам культурних центрів підвищать зарплату в 2016Кабінет міністрів України у своїй постанові №1026 передбачив збільшення виплат для працівників сфери культури.

Підвищення доходів буде вироблено за рахунок додаткових виплат у таких напрямках:

• за вислугою років;
• надання індивідуальної матеріальної допомоги;
• виплата коштів на оздоровлення.

Подібні виплати призначені для працівників, які у штаті державних і комунальних будинків творчості, центрів розвитку і культури, клубів, палаців культури, парків.

У постанові зазначено, кому і в якому розмірі передбачається виплачувати кошти:

1. Виплати за вислугою років призначені для співробітників, стаж яких у цей сфері становить від 3 до 10 років (у розмірі 10% від окладу). Після перетину 10-річного рубежу рівень доплати збільшується до 20% окладу. А після 20 років роботи в сфері культури, працівник може розраховувати на надбавку в 30% від власного окладу.

2. Один раз на рік працівник має право на отримання матеріальної допомоги для власних потреб (вирішення житлових чи побутових питань). Така виплата здійснюється на розсуд безпосереднього керівника за заявою працівника і складає один місячний оклад, хоча сума може змінюватися залежно від фонду оплати праці.

3. Щорічно до моменту виходу в оплачувану відпустку працівник може претендувати на матеріальну допомогу для оздоровлення. Її розмір також залежить від фонду оплати праці, але частіше складає один місячний оклад співробітника.

Для здійснення перелічених виплат можуть використовуватися кошти спеціальних фондів підприємства і власні доходи, одержувані від різних видів господарської діяльності. Порядок нарахування і твори виплат та інших доплат працівникам сфери культури прописаний в цій же постанові.

Такі заходи спрямовані на підтримку і зацікавленість працівників у своїй професії. Адже в цей непростий для держави час, коли навіть великі комерційні організації та підприємці переживають кризу, нестача кваліфікованих службовців у сфері культури відчувається найбільш гостро.