phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Розмір комунальних послуг не буде залежати від показань лічильникаВже не перший раз в Верховній раді України обговорювався законопроект №1581-д, який регламентує надання житлово-комунальних послуг. Кілька разів він був відхилений на голосуванні через спірних питань, але ось 02.02.2016 р законопроект нарешті був прийнятий.

Особливій критиці депутати піддали деякі норми. У законопроекті описується можливість управління багатоквартирними будинками, що отримало статус житлової послуги. Ця послуга не входить до переліку комунальних та вимагає додаткової оплати. Також мешканцеві доведеться платити ще й за обслуговування клієнта в разі відшкодування споживачеві комунальних послуг інших витрат, пов'язаних з оформленням договору на комунальне обслуговування кожного мешканця багатоквартирного будинку.
Для підвищення дисципліни платників передбачені і штрафні санкції за несвоєчасну сплату коштів за послуги. Правда, розмір пені не перевищить 0,1% за один день прострочення.

Щоб врегулювати комерційні відносини між постачальниками комунальних послуг та їх споживачами, передбачена система комерційного обліку. Тобто дані споживання за лічильниками на одного мешканця зіставляються з наданими компослуги. Виняток становить вивезення побутових відходів. Помічено, однак, що облік показань індивідуальних лічильників у квартирах здійснюватися не буде.

Використання квартирних лічильників необхідно лише для розподілу спожитих послуг всередині одного будинку. Їх порівнюють з загальнобудинковими показниками і виробляють пропорційний поділ для комерційного обліку. При відсутності лічильника в квартирі, розподіл виконують за встановленими нормами споживання послуги.

У підсумку, обсяг витрат на оплату комунальних послуг, який вже значно збільшився, продовжить рости і далі, що стає відчутним тягарем для пересічних громадян. Це змушує їх істотно обмежувати споживання і шукати інші способи економії власних коштів. В результаті, знижується кількість бажаючих оформити запрошення для іноземця.

Гостинні раніше українці змушені обмежувати свою привітність в такий непростий для держави і кожного громадянина час.