phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Працівникам бюджетної сфери підвищать заробітну плату в 2016 роціУряд України все ж знайшло кошти на підвищення заробітної плати для працівників бюджетної сфери. Враховуючи складну економічну ситуацію в країні, а також з метою впорядкування структури заробітної плати для державних службовців, Кабінет Міністрів України прийняв відповідну постанову про підвищення посадових окладів співробітників бюджетних організацій, включаючи такі низькооплачувані категорії як вчителі та лікарі.

Всім відомо про невисокі зарплатах бюджетників, тому збільшення фінансування фонду оплати праці бюджетних співробітників давно обговорювалося в Уряді і очікувалося в країні.

Під категорію «державний службовець» потрапляють всі співробітники державного сектора - від фахівців 1 категорії до посади глави Уряду. Справедливості заради варто відзначити, що останнє підвищення посадових окладів державних службовців було в 2008 році.

Нові оклади бюджетників зростуть приблизно на 10%, а враховуючи загальне підвищення мінімальних соціальних стандартів, яке було проведено 1 вересня 2015, підвищення складе близько 25%.

Зазначена постанова передбачає збільшення окладів за рахунок включення в них індексацій інфляції та зменшення діючих надбавок і доплат. Однак, заявлене підвищення буде здійснено лише в межах тих бюджетних коштів, які передбачені на здійснення виплат з оплати праці співробітників бюджетної сфери.

Постанова передбачає підвищення заробітної плати вже з 01 грудня поточного року. Таке рішення Кабінету Міністра України особливо актуально в умовах нинішньої економічної кризи.

Також дана постанова упорядковує посадові оклади членів Кабінету Міністрів і глави уряду. Як було прийнято раніше, заробітна плата даних категорій чиновників дорівнює їх посадового окладу, який становив, наприклад, для глав міністерств трохи більше 6000 гривень. Відповідно до нового документа оклад зросте до 7600 гривень, а для прем'єр-міністра країни - 8300 гривень. Крім того, як зазначає Департамент зв'язків з громадськістю секретаріату КМУ, ніяких премій та матеріальної допомоги цим категоріям чиновників не нараховується і не виплачується.