phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Новий порядок сплати ПДВ в бюджетУ зв'язку з недавніми змінами, внесеними структуру Податкового Кодексу України, ГФС ще раз нагадала всім платникам податків про терміни впровадження електронної системи адміністрування. Попередня дата початку роботи в тестовому режимі 30.06.2015, однак цілком можливо її зміна у зв'язку з прийняттям спеціальних рішень Верховної Ради. Планується, що система в постійному режимі повинна почати працювати вже з початку 3 кварталу, тобто 01.07.2015.

При розробці впровадження електронної системи адміністрування були враховані норми, що стосуються термінів оплати податків для підприємств. Також представники Державної фіскальної служби більш докладно розповіли про примітці до пункту №200 ПКУ, згідно з яким платник податків відповідно до статті 200 Податкового Кодексу повинен провести розрахунок з бюджетом за підсумками податкового періоду і відповідно до показників, зазначеними в податковій декларації.

Зараз платник податків повинен перераховувати суму податку в органи, що займаються казначейських обслуговуванням бюджетних фінансів, яка надійде на розрахунковий рахунок, відкритий на його ім'я, включений в електронну систему з адміністрування ПДВ. У даних органах міститься повний реєстр з даними платників ПДВ, включаючи найменування, ідентифікаційний податковий номер, звітний період і розмір податкових зобов'язань. Відповідно до цього реєстром, з використанням електронний системи адміністрування ПДВ здійснюються відрахування, і певна сума фінансових коштів надходить до бюджету центрального органу виконавчої влади, в чиї обов'язки входить забезпечення митної та податкової політики не пізніше граничної дати, зазначеної в Податковому Кодексі України.

Таким чином, з існуючих рахунків платників розрахована сума податку з ПДВ за останній квартал 2014-го і грудень минулого року, а також перший місяць поточного прямо надходить на бюджетний рахунок. Наступні розрахунки з бюджетом в порядку перерахування коштів будуть проводитися відповідно до правил, зазначеними у статті №200 ПКУ вже через електронну систему адміністрування ПДВ.