phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Нові правила отримання шенгенської візи в УкраїніДіють нові правила щодо отримання шенгенської візи в Україні, це обумовлено входженням України в ВІС (Всесвітня Інфосистема), створена в 2011р. Тепер для реєстрації візи на території Європейського союзу потрібно занесення інформації про відбитки пальців кожного громадянина.

У зв'язку з поширенням і розвитком Всесвітньої інфосистеми громадяни всіх держав зобов'язані завчасно надати відбитки своїх пальців у розпорядження цієї системи для того, щоб в'їзд на території країн ЄС став можливим. Дана вимога не спрощує умови безвізового відвідування, а також не ускладнює його, тобто по суті це не принизливе вимога, але деякі громадяни, вважають, що це так, і глибоко помиляються.

Існують винятки для дітей, а також громадян, які не мають відбитків пальців, зважаючи фізичних обмежень. Глава держави і представники його сім'ї, також відвідують зону ЄС, також звільняються від процедури оформлення. Всі інші громадяни зобов'язані вносити свої особисті дані в систему ВІС, це є обов'язковою процедурою. Запрошення для іноземця, яке раніше спрощувало отримання необхідних документів на в'їзд до країн ЄС, вже не врятує, цього буде недостатньо.

Раніше співробітники туристичних агентств могли посприяти швидкому отриманню документів на в'їзд, але з внесенням нових вимог дана обов'язок повністю покладається на громадянина, і турагент вже нічим не допоможе. Кожен громадянин для отримання шенгенської візи зобов'язаний надати відбитки своїх пальців у консульстві чи візовому центрі тієї країни, яку має намір відвідати. Інформація про відбитки буде зберігатися в ВІС п'ять років. Виникають деякі складнощі для громадян, які проживають у регіонах, через те, що консульства і візові центри в основному розташовуються в столиці.

Є позитивний фактор при проходженні даної процедури - вона абсолютно безкоштовна. Виходить, що вартість візи не зміниться. Всесвітня Інфосистема накопичить отримані дані, і всі, хто бажає відвідати країни ЄС, можуть, як раніше, звернутися в туристичні організації для швидкого оформлення документів. Потрібно відзначити, що в більшості випадків це обходиться дорожче, ніж виконати ці процедури самостійно.