phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Як складати звітність по використанню розрахункових книжокСкладання звітності по використанню книг обліку розрахункових операцій
Останнім часом структури Міністерства фінансів України розробили і затвердили інструкцію, яка регламентує заповнення звітності у зв'язку з використанням книг обліку розрахункових операцій (форма № 3ВР-1).

Одне з нововведень даної інструкції - це додаток до звітної форми пояснювальної записки, де є можливість відкоригувати невірно проставлені суми.

Форма № 3 РР-1 заповнюється з урахуванням всіх пройшли реєстрацію книг обліку розрахункових операцій, використаних протягом звітного місяця.
Зокрема, нижче приведена інформація щодо заповнення деяких рядків звіту.

У рядку форми «Державна податкова інспекція» - необхідно написати назву території (район, місто і так далі)
У рядку «Реквізити суб'єкта господарювання» - слід вказати найменування господарського суб'єкта і його юридична адреса. Якщо форма заповнюється від імені фізичної особи, то вказуються реквізити ФОП (прізвище, ім'я, по батькові, адреса проживання) та номер облікової картки, а в разі необхідності - паспортні дані (якщо ФОП має запис в паспорті про те, що він може здійснювати платіжні операції за паспортними даними)

У випадках, коли протягом звітного періоду через розрахункові книжки суб'єктів господарювання були зареєстровані помилкові суми, то вони не повинні бути включені в звітність за графами 3 8 форми. У таких випадках є можливість додати до звіту пояснювальну записку, що стосується цих помилкових показників.

Звіт за формою № 3 ВР-1 повинен бути підписаний директором і головним бухгалтером підприємства. Якщо звіт підготовлено від фізичної особи, форма підписується ним.

Всі подробиці правильного заповнення даної форми викладені в інструкції, затвердженої наказом Мінфіну від 21.01.2016 р № 13.
Для підтвердження прийняття звіту фіскальними органами, на ньому повинен розписатися і поставити дату прийняття відповідальний посадовий працівник організації.

У сучасному суспільстві дуже важливо відслідковувати всі новини і зміни в діяльності суб'єктів господарської діяльності, тому слід уважно стежити за змінами в базі нормативних документів і подумати про можливість отримання регулярних консультацій юридичних компаній.

Автор - www.vityag1.com.ua