phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Почато декларацію доходів за 2016 рік

Дані про свої доходи повинні відкрити кілька категорій платників податків, своєчасно надавши документ за допомогою інтернет-зв'язку (із запевненням ЕЦП), поштою (рекомендованим листом з описом вмісту і повідомленням про доставку) або з рук в руки (через уповноважену особу) за місцем податкової адреси.

Від громадян, які в 2016-му займалися незалежною професійною діяльністю, потрібно подача декларації до 1 травня поточного року, а ФОП (крім тих, хто вибрав спрощену систему) повинні зробити це до 09.02.

Граничні терміни в разі відправки поштою - пізніше п'яти днів до граничної дати, а у випадку з електронними засобами зв'язку - до закінчення останньої години цієї дати.
Декларація доходів

Випадки, які зобов'язують платників податків до здачі декларації
 
  • Отримання доходів від осіб, що не відносяться до податкових агентів (наприклад, прийняття дару або спадкування майна (виняток - рідні першого ступеня споріднення), дохід орендодавця, який здає майно або нерухомість фізособам).
     
  • Отримання іноземних доходів.
     
  • Отримання від інших податкових агентів доходів, які не обкладаються безпосередньо при виплаті, але при цьому не зараховуються до категорії звільняються від оподаткування (наприклад, кошти отримані від операцій з інвестиційними активами) та інші випадки в рамках українського законодавства.
Бланк документа (поточну форму Мінфін затвердив 15.09.2016) видається громадянам безкоштовно.

Витяг №1

Всі новини