phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Бідні не платитимуть податок на нерухомість?Парламент прийняв до обговорення проект нового вищого законодавчого акту «Про внесення змін до Податкового кодексу України». Депутатами запропоновано скасувати відрахування державі особами, з низькою вартістю споживчого кошика, що мають власні, що не приносить прибуток, житлові та нежитлові приміщення.

До цієї категорії передбачається віднести:
 
- Зазначених у ст. 1 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» непрацездатних жителів, чий середньомісячний дохід на одну особу не більше 949 гривень. (З 01.12.2015 - 1074);
 
- Дітей війни (віднесених до цієї категорії громадян, перерахованих відповідно до ст.1.ЗУ «Про соціальний захист дітей війни»).
    
Підвищення цін на товари першої необхідності, житлово-комунальні послуги, за останні два роки призвели до масового зубожіння більшості населення країни. Становище ускладнюється збільшенням числа нововведених податків. Введена оплата за житлову і нежитлову площі, що знаходяться в приватній власності, яка призвела до неможливості її виплати особами похилого віку, які не мають можливостей трудитися, інвалідами.
 
Автори законопроекту вказують, що у перелічених громадян відсутня можливість задоволення їх мінімальних соціальних потреб. Під час кризової ситуації в Республіці вони не мають коштів оплачувати витрати на житло. ЗУ 2004 «Про соціальний захист дітей війни» ввів пільги, заходи державної підтримки громадянам, яким до вересня 1945 не виповнилося 18 років.
 
З 2007 закон не виконується, держава не в змозі фінансувати соціальні гарантії. Не розроблено заходи щодо практичної реалізації положень прийнятого понад 10 років тому закону.
Внесений проект пропонує змінити ПКУ, внести в нього доповнення, що гарантують звільнення від сплати податку на нерухоме майно непрацездатних громадян, дітей війни.
 
Кінцева мета внесеного законопроекту - посилення державної підтримки зазначених громадян, зменшити податкове навантаження для найбільш нужденних верств населення.