phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

У що вигідніше інвестувати?Одним з надійних способів інвестування вважаються банківські вклади. Іншим більш дохідним і «мобільним» - нерухомість. Як можна заробити на вкладенні в різні фінансові інструменти, і які ризики вони тягнуть за собою?

Нерухомість проти банківських вкладів

Якщо ви хочете швидше зберегти, ніж примножити свої заощадження, то найбільш надійним варіантом є банківські вклади, хоча даний метод найменш прибутковий. Відсотки за вкладами не набагато вище, ніж темпи інфляції (на початку року вони становили 8,52%), причому у великих банках відсоток по вкладах становить 7-9% річних, а в приватних цей показник досягає 10-11%.

Недоліком такого виду інвестування є його безальтернативність. Справа в тому, що для отримання високого відсотка за вкладами, кошти мають протягом певного періоду часу залишатися у банку (як мінімум півроку). Таким чином, якщо зняти кошти раніше встановленого терміну, вкладник не отримує зароблений відсоток за вкладом.

На відміну від вкладів, інвестування в нерухомість більш прибуткове і «мобільно». За два роки до початку будівництва показник дохідності новостроя може досягати 25-50%, що відчутно вище темпів інфляції. Крім того, при покупці квартири в новому будинку, інвестор визначає сам термін окупності інвестицій. У випадку, якщо пік зростання цін вже пройдено, інвестор може продати на ринку раніше куплену квартиру.
Нерухомість проти цінних паперів / валюти

Фондовий і валютні ринки - досить специфічний метод інвестування, так як він вимагає особливих компетенцій від інвестора. Наприклад, цінні папери є високоризикованими інвестиціями, оскільки котирування акцій компаній варіюються аж до повного знецінення. Цей тип вкладень увазі постійний моніторинг ринку і оперативну реакцію інвестора на зміни будь-якого роду, так як дані ринки відрізняються особливим динамізмом.

У свою чергу, ринок нерухомості не піддається різким коливанням, що дозволяє інвестору докладати менші зусилля по обслуговуванню активу до моменту його перепродажу. Таким чином, нерухомість - самий підходящий спосіб інвестування, так як він більш простий і зрозумілий. Більше того, нерухомість можна використовувати і в особистих цілях (оренда житла).

Ринок цінних паперів складний тим, що інвестор не володіє всією повнотою інформації про компанію. У сою чергу, пайовик розпорядженні більшою інформацією про нерухомість (наприклад, інвестор може стежити за процесом будівництва).

Прибутковість від валютних або банківських вкладень прямо пропорційна розміру інвестиції: чим більше вкладення, тим більше дохід. У випадку з нерухомістю, залежність зворотна: чим менше інвестиція в об'єкт на початку, тим більше він отримає дохід на вихід з проекту.

Нерухомість проти золота

Інвестиції в золото є найбільш консервативним і довгостроковим способом вкладень, що передбачає зростання в ціні золота в довгостроковому періоді і падіння - в короткостроковому. Інвесторам варто взяти до уваги той факт, що деякі активи в золоті оподатковуються. Таким чином, золото дозволяє швидше зберегти заощадження, ніж примножити їх.