phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Вартість підприємства: на що звернути увагуВ якості суб'єкта підприємницької діяльності підприємство має юридично оформлений статус. Це не тільки майновий комплекс, а також права та зобов'язання перед третьою стороною юридичної особи. Тому коли належить покупка-продаж компанії, проводиться оцінка ринкової вартості підприємства (у разі закриття фірми-боржника через торги - ліквідної). Це комплексний захід здатен повною мірою відобразити стан бізнесу, його одномоментні можливості на конкурентному ринку, а також інвестиційну привабливість подальшого розвитку.

Статутний капітал

Майно, яким володіє фірма (матеріальні та нематеріальні активи, оцінені в грошовому еквіваленті), становить його фонд. Це фіксується в установчих документах. Збільшення його розміру можливо за рахунок:
• отриманого прибутку;
• додаткових внесків учасників;
• початку функціонування проекту, який інвестувався компанією;
• через підвищення оціночної вартості активів.

Відповідно, збитки, матеріальний і моральний знос майна зменшують статутний капітал. При формуванні вартості підприємства значення має спільність його ресурсів, утворюють вони спільний господарський комплекс. Цей факт значно підвищує вартість активів. В іншому випадку це буде одинична оцінка складу, заводу, офісу, інших відокремлюваних об'єктів.

Характеристика економічного становища бізнесу

Співвідношення активів компанії до боргових зобов'язань визначає її фінансове становище. Іншими словами, про нормальне функціонування підприємства говорить його можливість вести поточну діяльність на ринку, залишатися конкурентним і платоспроможним суб'єктом. Основні критерії, які розкривають це поняття:
• фінансова стійкість,
• ефективність,
• ліквідність.

На їх основі проводиться аналіз і формується оцінка кредитоспроможності, а також робиться прогноз ймовірності банкрутства. Аналіз фінансового стану покаже рівень рентабельності бізнесу, його прибутковість.
Оскільки обчислення конкурентної в умовах ринку вартості фірми включає вивчення не тільки внутрішніх факторів його роботи, але і зовнішніх економічних умов, цю задачу краще довірити профільним фахівцям.

Вони зобов'язані надати результати дослідження в кількісних показниках, із зазначенням коефіцієнта похибки. Тільки після цього розглядається інвестиційна привабливість об'єкта для покупця.