phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Довідка про відсутність судимостіОтримання довідки про несудимість

Що це за довідка?

Довідка про відсутність судимості є офіційним державним документом, видатним в МВС країни. Даний документ є підтвердженням того, що громадянин не має судимостей, а також не причетний до кримінальної відповідальності. Документ при необхідності пред'являється в держ органах, а також за кордоном.

Період дії

Довідка діє протягом 30 - 90 днів, а залежить цей термін від місця, де вона буде пред'явлена. Так, якщо говорити про зарубіжні країни, то даний період складе 90 днів. У разі подання довідки про відсутність судимості в держ органи України, то установа, куди вона надається і встановлює термін.

Документи на отримання цієї довідки

Необхідно підготувати:

· Особам, які є громадянами України - ксерокопію паспорта (1, 2 стор. та прописку)
· Іноземцям - діючий іноземний паспорт, перекладений українською.

Інформація для заяви

Потрібно скласти заяву, форма якого затверджена законодавством країни. Зокрема, заповнюється бланк ф. ІП-1, із зазначенням таких даних, як:

· ПІБ
· Попередні ПІБ (якщо такі були раніше), а також підтверджують цей факт, документи
· Місце і дату народження
· Адреса проживання
· Громадянство
· Контактний телефон
· З якою метою необхідна дана довідка

Ті, у кого раніше була судимість, необхідно обов'язково надати також документ, що підтверджує її відсутність на даний момент (довідка про звільнення / судове рішення).

Де видають довідку?

Для цього слід звертатися в МВС України, в спеціальний відділ інформаційних технологій, який є в кожному обл. центрі країни. Наприклад, в Києві можна звернутися в Департамент по Ак. Прочанин 10. Насамперед знадобиться отримати квитанцію, щоб оплатити послуги.

Вартість їх залежить від періоду, за який необхідно отримати документ. Маючи на руках платіжку, паспорт (оригінал і копії), слід звертатися за довідкою про несудимість. Після того, як подається заповнений бланк, буде відома дата готовності документа.

У відповідних органах видають бланки і приймають заповнені заяви в часовий інтервал 9.30 - 10.30, а також 14.30 - 15.00. Самі ж довідки видаються в проміжку 17.00 - 17.15.

Довідку про несудимість може отримати будь-який громадянин України

Замовити даний документ можна абсолютно з будь-якого міста країни, а якщо його немає в переліку, тоді Вам достатньо зателефонувати нам, або написати листа.

Можливі труднощі при отриманні довідки про відсутність судимості

Основна з них - це великі черги. Для цього варто приходити до відповідного відділу якомога раніше, до того, як він відкриється. Завдяки цьому можна бути першими в черзі.

Процедура отримання довідки про несудимість досить тривала і в чергах доводиться стояти всім, кому потрібен цей документ. Тривалий процес оформлення обумовлений тим, що різні працівники держ. органів обробляють кілька різних операцій. Через це доводиться довго стояти в чергах. Також цілком є ​​ризик того, що заповнений бланк здати не вийде в години прийому. В такому випадку необхідно буде прийти повторно.

Також до труднощів можна віднести питання некомпетентності державних працівників, які до всього можуть грубити і грубіянити, та й в цілому, вести себе зовсім непривітно. Саме це і стає причиною того, що багатьом просто доводиться шкодувати про рішення самостійно отримати довідку.

Кращий варіант отримання довідки про відсутність судимості

Витяг № 1 - вихід з ситуації, коли необхідно отримати даний документ. Це не тільки просто, але й ефективно! Адже в компанії працюють професійні фахівці, завдяки яким зовсім не потрібно вистоювати черги і слухати образи на свою адресу від некомпетентних працівником держслужб, а також від незадоволених громадян в черзі. До того ж, завдяки Антей, довідка буде готова точно у визначені терміни. А найголовніше, що це економія часу, сил і психічного здоров'я.