phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Зміна юридичної адреси ТОВЗа даним законодавством в юридичній і підприємницькій сфері, щоб зареєструвати організацію або підприємство необхідно мати офіційний юридична адреса. Це основне місце, де знаходиться справжній і діючий виконавчий орган цієї організації (офіс, адреса прописки засновника). При його наявності відповідних органів (податкова служба), ставлять Вашу організацію на облік за даною адресою. Тобто подальшу звітність по роботі і діяльності організації Ви будете здавати в районі, де буде зареєстровано підприємство.

В Україні існує така послуга як продаж адрес масової реєстрації, де зареєстровано множина юридичних осіб. На жаль, це не є місцем їх офіційного перебування. Іншими словами ці адреси заносять в «чорний список». Це може привести до проблем з вищестоящими організаціями (податкова служба). Якщо підприємець має чинне легальну справу, то і юридична адреса у підприємства повинен бути чинним і справжнім, який передбачає в подальшому всі види зв'язку (пошта, телефон, інтернет) з даною організацією або засновником.

Іноді трапляється так, що може постати питання про зміну юридичної адреси ТОВ з різних обставин: переїзд офісу, перейменування вулиці. Якщо виникла така необхідність, то слід внести корективи до Статуту організації та в єдиний державний реєстр. Також слід повідомити контролюючі органи в обов'язковому порядку, з якими укладено договір, шляхом підписання додаткової угоди до існуючого договору; фінансові установи, де є розрахункові рахунки.

Для того, щоб змінити юридичну адресу ТОВ необхідно:

1. Визначитися з новим юридичною адресою для організації: де, в якому районі.
2. Подивитися і переконатися про наявність нового приміщення.
3. Перевірити цю адресу на наявність в «чорному списку» (http://minrd.gov.ua/mr).
4. Проведення загальних зборів засновників, де підписується протокол про зміну юридичної адреси ТОВ і підписується новий статут організації з позначкою про новий юридичну адресу. Потім підписаний документ засвідчується у нотаріуса.
5. Підготовка і подача документів держреєстратору, за місцем реєстрації підприємства, який видасть виписку.
6. Подача нових документів до податкової служби для зміни єдиного податку або свідоцтва ПДВ.

Список документів необхідних державному реєстратору:

1. Реєстраційні картки (форма №3, №4).
2. Підписаний засновниками протокол про зміну юридичної адреси ТОВ.
3. Оригінал колишнього статуту з відміткою державного реєстратора.
4. Оригінал нового Статуту із зазначенням нової адреси (в 2 примірниках).
5. Квитанція про сплату державного мита з фінансової установи за проведення державної послуги.
6. Довіреність на співробітника, який буде подавати документи на реєстрацію нового адреси.

Для того, щоб уникнути раптово виниклі питання з реєструючими органами в результаті процесу зміни юридичної адреси ТОВ, необхідно довірити це питання фахівцям, які мають великий практичний досвід роботи з оформленням таких документів. Співробітники нашої компанії «Витяг № 1» мають практичну роботу у вирішенні питань з реєстрацією, переоформленням і внесенням різних видів змін.

Вони допоможуть Вам зробити і підготувати всі важливі документи:

1. Колишній Статут (ксерокопія, в електронному вигляді).
2. Ксерокопія виписки з ЄДР (http://www.vityag1.com.ua/vipiska-s-egr).
3. Адреса нового юридичної адреси (перевірка «чорного списку» адрес http://minrd.gov.ua/mr/29)

Наша компанія «Витяг № 1» в досить максимально стислі терміни підготує всі документи і проведе необхідні зміни в державних органах. Цінова політика такої послуги становитиме від 1000 грн. Проведення платежів від 450 грн. Послуги нотаріуса оплачуються додатково (завірення нової редакції статуту). Терміни складання та підготовки документів від 5 до 10 робочих днів.