phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

З чого починається фінансовий ринок?Стати учасником фінансової та валютної біржі дуже просто. Досить укласти угоду з фірмою, яка надасть свою торговельну площадку, ну і наявність грошей. Для того щоб стати хорошим гравцем на біржі форекс, цього мало. Необхідні знання, а вони приходять тільки разом з досвідом. Не варто розглядати форекс як хобі, бо це справжнісінька робота. Потоки інформації і різка зміна зовнішніх факторів, постійно вимагатимуть від вас зміни на котирування валют. Є два можливий шляхи заробітку. Торгівля валютою або цінними паперами.

Якщо вибираєте валюту, то це біржа форекс. Суть вашої роботи буде полягати в тому, що ви продаєте і купуєте світові валюти, виграючи на різниці в курсі. Торги на біржі починаються з понеділка, о першій годині ночі (по Москві) і закінчуються в суботу, в той же час.

Якщо ж вибрали торгівлю цінними паперами, вам необхідно вступити в ММВБ або Українську торговельну систему. Принцип роботи на фондовій біржі носить той же характер, що і на валютній. Ви купуєте і продаєте цінний паперу. Відмітна риса - зміни вартості цінних паперів не такі динамічні, не варто побоюватися, що поки ви спите або у вихідний день з ними що щось трапиться.

Умовне інвестування

Багато фінансові майданчики, після укладення з ними угоди, пропонують взяти участь у віртуальних торгах і зрозуміти принцип роботи біржі і потренуватися. На таких тренувальних майданчиках, користувачеві пропонується умовний рахунок, з віртуальними грошовими коштами. Створюються умови близькі до реальності, і користувач починає роботу. Вся різниця від реальної фінансової біржі полягає в тому, що програш чи виграш на торгах умовний і реального прибутку немає.

Також є симулятори і фондових бірж. Торги в симуляторах теж умовні і ціни наближені до реальних. Але недолік таких симуляторів в тому, що ваші дії не несуть за собою наслідків, як в реальному житті. Ви можете скупити всі доступні цінні папери і це не призведе до зміни і паніці на фондовому ринку.

Загальний недолік фінансових і фондових симуляторів полягає в тому, що користувач рідко сприймає їх всерйоз і втрачає почуття реальності. Це пов'язано з тим, що він не ризикує власними коштами. І прийшовши на реальну біржу, початківець брокер може втратити за раз всі свої гроші. Тому треба пам'ятати, що симулятори створені в першу чергу для того, що новачки запам'ятали дві головні правила будь-якої біржі - не надіється тільки на удачу і вміти зупиниться вчасно.