phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Вирішення фінансових проблем. Пасиви і активиДуже багато хто стикався з такими обставинами, коли, хоча зарплата і росла, але життя ніяк не ставала краще, а з кожним днем ​​нестача грошей відчувалася все сильніше і сильніше. Нехай здатність купувати нові речі і зберігалася, а іншим людям продовжувало здаватися, що ваше життя все так само благополучно, але на самому те справі обставини з фінансами були набагато гірше. Як же ви можете виправити це становище?

Існує два таких поняття, як актив і пасив; під першим визначенням розуміються тільки ті речі, які приносять вам природний дохід, а друге - це витратні у фінансовому плані речі, тобто збиткові. Як же поліпшити свої фінансові перспективи та забезпечити себе в майбутньому? Необхідно перевести останні - пасиви, в підвид перше, а саме - в активи.

Щоб краще розуміти різницю між першим і другим, наведемо приклади:
Робота - це чистий актив, вона приносить вам безпосередній прибуток
А, наприклад, автомобіль - навпаки, пасив, бо на його утримання йдуть ваші гроші (звичайно, в тому випадку, якщо тільки ви не працюєте і автомобіль не є для вас необхідним засобом заробітку)

Проблематика переведення пасивів в активи може полягати в обмежуючих вас факторах. У приклад можна привести наявність сім'ї, на утримання якої йдуть додаткові фінанси. Але це не означає, що потрібно обмежувати або навіть обмежувати свою сім'ю. Найвірніший спосіб скорочення числа пасивів - це позбавлення від заборгованостей, кредитів і подібного.

Для подальшого позбавлення від обременяющих пасивів необхідний максимальний можливий відмова від них.
Нерухомість - теж пасив, на який потрібні значні витрати. Винятком є ​​тільки ваша власність у вигляді нерухомості, яка здається в оренду.

До того ж, якщо у вас є бізнес, який не окупається - то такий вважається тим же самим пасивом.

Так як же позбавлятися від подібних пасивів, при цьому не втрачаючи їх? Здача житла в оренду, виправлення становища в бізнесі - це і є переведення пасивів в активи. Невикористані речі знову-таки потрібно перевести в актив - тобто продати. За допомогою фінансів, отриманих від їх продажу можна придбати нові активи (ремонт в квартири, що здається - підвищення ренти), або ж виправити старі (налагодження бізнесу - збільшення доходу)
Зрозуміло, що найвірнішим способом вибратися з фінансової ями - вкладати гроші в нові активи; перспективні вкладення завжди окупаються в майбутньому, а значить є вашим кращим варіантом.