phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Потреба у проведенні оцінки ТОВТранспортні засоби, нерухомість, запаси на складах, технічне обладнання, багаторічна база клієнтів, а також патенти і бренди, - все це активи підприємства, що мають свою вартість, і що знаходяться у взаємозв'язку з пасивами. Співвідношення цих взаємно пов'язаних показників знаходить своє відображення в балансі. Якісне визначення вартості активів і пасивів - запорука того, що баланс зійдеться на всі сто.

Ось тут і потрібна оцінка ТОВ, комплекс заходів якої дозволить:
• прорахувати, чи ефективна комерційна діяльність організації;
• визначити, яким був дохід в минулому, сьогоденні і який передбачається;
• проаналізувати динаміку ринку та перспективи зростання;
• визначити вартість компанії в ринковому сегменті;
• скласти прогноз, гідну чи прибуток принесе в недалекому майбутньому фірма своїм засновникам.

Як здійснюється оцінка ТОВ

Якісна оцінка компанії, з урахуванням всіх стосуються нюансів і тонкощів, може проводитися виключно профільними спеціалістами, майстерно володіють методологією роботи з комерційними структурами.

Оцінка будь-якого підприємства - процес набагато більш ємний, ніж оцінка заміського будинку, і це факт. За підсумками роботи виконується повний звіт, в якому відображається достовірна інформація, касаемо стану нематеріальних та матеріальних цінностей підприємства, їх вартості на ринку, пайової участі в капіталі ТОВ і перспективні прогнози.

У доповнення до звіту превалює відображення аналізу ринку та тенденції його майбутнього зростання. Володіння інформацією такого роду дозволить керівництву компанії прийняття єдино вірних управлінських рішень і безстрашне участь у нових інвестиційних проектах.

Що дає оцінка ТОВ

Достовірність інформації, що стосується стану активів і пасивів підприємства важлива для інвесторів, щоб уникнути ризиків при здійсненні угод з капітальними вкладеннями, щоб прийняті рішення були виваженими і вірними. Солідні інвестиційні потоки і стрімкість динаміки ринку визначають потребу отримувати реальні відомості по об'єкту торгів саме на стадії передпродажної підготовки угоди.

Оціночні послуги стали актуальними і для малого бізнесу, і для великих компаній. При проведенні таких послуг необхідний виключно комплексний підхід, який гарантує точність перевіряються даних, а незалежний зовнішній експерт виступить гарантом об'єктивного результату.