phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Пайові інвестиційні фондиПід пайовим інвестиційним фондом розуміється інвестиційний продукт, завдяки використанню якого грошові кошти одного інвестора об'єднані з грошима декількох інших інвесторів. Професійним менеджером фонду інвестується цей сукупний обсяг грошової маси в цінні папери різного роду, на що впливають конкретні цілі фонду.

Якщо інвестор, як і багато такі ж люди, що не володіє достатньою кількістю часу для вивчення потенційних активів та управління власними інвестиціями, і при цьому все одно, хотів би вкласти гроші в активи з метою переміщення їх, то він володіє можливістю розглянути варіант вкладення фінансів у інвестиційний фонд, що іменується пайовим.

Існують такі фонди, що займаються інвестуванням на конкретних ринках, в певних географічних секторах, в той час як інші фонди займаються інвестиціями в акції невеликих компаній. Існують «зелені» фонди, що інвестують виключно в екологічно чисті компанії. У пайових інвестиційних фондів є безліч переваг.

Перш за все, вони характеризуються можливістю доступу до широкого кола інвестицій, що інвестору в іншому випадку найчастіше не під силу собі дозволити. Їх перевагою також є миттєва диверсифікація. Наприклад, якщо компанія, акції якої вважаються об'єктом для інвестування фонду, знаходиться в жалюгідному фінансовому стані, швидше за все, подібна обставина на загальну продуктивність фонду мало вплине.

Більшістю фінансових установ крім цього ще і пропонуються в широкому асортименті пайові інвестиційні фонди. Не останню роль відіграє і простота цього способу інвестування. Фінансові установи в переважній своїй більшості дають клієнту шанс придбати пай такого типу інвестиційного фонду, перерахувавши з особистого рахунку гроші.