phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Оптимізація грошових потоківЩоб оптимізувати грошові потоки, організація розробляє список найбільш пріоритетних платежів у міру убування їх значущості.

Пріоритетні статті витрат підприємства можуть розташовуватися таким чином:
- Оплата праці працівників;
- Податкові платежі в бюджетні, позабюджетні фонди;
- Електрична енергія;
- паливно-мастильні матеріали;
- допоміжні матеріали.

Процес планування витрат на підприємстві здійснюється для виявлення відхилення фактичних витрат від планових. Далі проводиться детальний аналіз витрат і вибирається спосіб їх зменшення.

Зниження витрат можна досягти за допомогою інвентаризації активів. Для цього в певний звітний період на підприємстві проводиться інвентаризація грошових коштів у касі, матеріалів, основних засобів. Це дозволяє оцінити реальний витрачання матеріалів за певний звітний період і зробити висновок про доцільність використання майна
підприємства.

Працюючи з постачальниками, потрібно ретельно вивчити існуючий ринок і знайти оптимальні ціни на закупівлю сировини і матеріалів, необхідних для підприємства. Потім необхідно перевірити благонадійність постачальників. Починаючи працювати з незнайомим постачальником, краще не виробляти авансових платежів, а оплачувати вже відвантажений товар. Також у кризовій фінансовій ситуації краще співпрацювати з постачальниками, які можуть надати товарний кредит за договором поставки.

Також при важкому фінансовому становищі варто намагатися реструктурувати кредиторську заборгованість перед постачальниками за рахунок отримання відстрочки платежів або надання рівноцінні послуги.