phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Коли сплачується туристичний збір і подається декларація
Для туристичного збору спеціально була складена форма декларації, яку затвердило Міністерство доходів і зборів України 30.12.13 р. Базовий або звітний період для сплати цього збору - календарний квартал.
 
Потрібно уважно ставитися до терміну подачі декларації. Стаття 49 Податкового кодексу зобов'язує платника податків подати декларацію не пізніше встановленого терміну - 40 календарних днів з дати закінчення останнього дня у податковому (звітному) періоді.
 
Потрібно взяти до відома, що грошові кошти (відповідно до поданої декларації) повинні бути переведені на рахунок податкових органів після закінчення кожного календарного кварталу, не пізніше строку в 40 календарних днів, що відраховуються з моменту закінчення останнього дня у звітному періоду.
 
Протягом десяти календарних днів, відлік яких ведеться з дня граничної дати для подання декларації з туристичного збору, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити розрахований податок відповідно до поданої декларації. Ця ситуація описана в статті 57 Податкового кодексу України, яка вказує кінцевий термін і крайній день для виплат з туристичного збору.
 
Платник податків зобов'язаний самостійно сплатити розрахований податок відповідно до поданої декларації протягом 10 календарних днів, відлік яких ведеться з дня граничної дати для подання декларації з туристичного збору. Ця ситуація описана в статті 57 Податкового кодексу України, яка вказує кінцевий термін і крайній день для сплати туристичного збору.
 
Виходячи з усього вищесказаного, кожна юридична особа, що займається туристичною діяльністю або особа, яка планує реєстрацію своїх послуг, щоб уникнути конфліктів з податковими органами, має розуміти правила подання податкової декларації та сплати туристичного збору.