phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Як вибрати нотаріуса?Як відомо, в житті людини виникають різні проблеми, уникнути які можна, звертаючись до нотаріуса. Причини для звернення до юриста найрізноманітніші: комусь потрібно скласти заповіт, комусь оформити довіреність на авто, завірити копії документів, підтвердити важливу угоду. Необхідно відзначити, що якщо людина постійно користується подібними послугами, то він зможе легко вибрати нотаріуса. А ось для недосвідчених людей процедура може бути дуже складною. Як же необхідно вибирати нотаріуса, щоб від роботи з ним залишилися лише хороші спогади, а документація була готова у стислі терміни?

Якісні послуги за доступною ціною ...

При зверненні до юриста людина бажає отримати послуги за доступною ціною за менш тривалий час вчинення нотаріальних дій. Кожен клієнт цінує не тільки свої гроші, але й час. Варто розуміти, що все залежить не тільки від типу угоди, яку ви укладаєте, наприклад, копії документів засвідчуються швидше і простіше, ніж договір-купівлі продажу. Але тут значення мають і технічні можливості нотаріальної фірми, моторність фахівців, вміння грамотно поставитися до роботи і приймати клієнтів по запису. Для деяких людей важливо, щоб нотаріус виїжджав на будинок. У такому випадку не буде потрібно стояти в черзі, і ви зможете вирішити ту чи іншу проблему індивідуально у зручний час для вас.

Професіоналізм співробітників має значення

Звертаючись до нотаріальної контори, зверніть увагу на професіоналізм і ввічливість співробітників, графік роботи, можливість оплачувати послуги зручним для вас способом, інтер'єр приміщення. Якщо приміщення оформлене красиво і зі смаком, то це свідчить про турботу юриста про клієнтів. Звичайно ж, у такій конторі клієнти повинні мати можливість скористатися туалетом. А ось в пристойних нотаріальних компаніях люди можуть користуватися телевізором і навіть інтернетом. Крім того, в конторі повинні побут кімнати для проведення переговорів.

Якщо у вас виникли сумніви щодо того, професіонал перед вами чи ні, ознайомтеся з ліцензією на право здійснювати нотаріальну діяльність.
Практикою показано, що нотаріуси ставляться до роботи по-різному. Для багатьох нотаріат є ознакою статусу або кращим методом доходу. У подібній ситуації ви не дочекаєтеся хорошого ставлення. Але все-таки є й такі фахівці, які з величезним бажанням виконують свою роботу. Тільки такі юристи зможуть надати вам якісні послуги.