phone+38 (044) 587 58 33
mail info@vityag1.com.ua
( багатоканальний)
Меню розділу

Популярі послуги

Кліенти

Відгуки

Як швидко отримати довідку про несудимістьДля ведення бізнесу, відпочинку, подорожей і просто поїздок за кордон потрібно оформлення закордонного паспорта. Щоб отримати цей документ необхідно зібрати і надати в державні органи ряд обов'язкових документів, серед яких знаходиться довідка про несудимість. Вимога надати довідку - законне право ряду організацій, тому відмовитися від її надання ви не можете.

Ви можете отримати довідку отримати кількома шляхами, наприклад, самостійно, що потребує чимало часу і витрати нервів. А можна отримати довідку, скориставшись послугами посередницької організації, наприклад, фірми Витяг № 1

Довідка про несудимість необхідна не тільки для отримання закордонного паспорта, а також по ряду інших причин:

- При працевлаштуванні, за родом своєї діяльності пов'язане з психотропними та наркотичними речовинами або з вибухонебезпечними предметами;
- Для отримання дозволу на придбання зброї;
- Для оформлення громадянства, піклування або опіки і в багатьох інших випадках, передбачених законодавством.

Мета отримання даної довідки - підтвердження, що в даний момент людина не знаходиться в розшуку, не було рішення, не здійснював будь-яких кримінальних правопорушень і не перебуває під слідством. Довідка замовляється і видається при наявності вашого громадянського паспорта, надання копій всіх заповнених сторінок паспорта та при заповненні спеціальної анкети - заяви.

Слід мати на увазі, що якщо у вас була судимість, то в залежності від тяжкості скоєного злочину через певний термін дана судимість погашається. І в такому випадку отримання довідки про несудимість стає можливим.

Якщо ви вирішили скористатися послугами Витяг № 1, то отримання довідки про несудимість пройде для вас швидко і непомітно. Витяг № 1 спеціалізується на наданні послуг з оформлення такого виду довідок.

Наші співробітники - досвідчені фахівці, які гарантує стабільне та чітке виконання поставленого завдання. Особливо, якщо отримання довідки не терпить зволікань і потрібна в стислі терміни.

Замовити отримання даного документа можна на сайті фірми www.vityag1.com.ua